Iegūti pirmie oficiālie LG BL40 attēli un specifikācijas

Jaunais LG Chocolate ir patiesi garš. Un tas ir arī skaists. Vismaz sarkana un melna krāsu shēma ir labs priekšnosacījums, lai par tādu kļūtu.
Līdz šim mēs redzējām tikai [i]teaser[/i]’us un lasījām baumas, bet šoreiz viss ir citādi. LG pirms dažām dienām tautā palaida pirmos preses foto ar jauno tālruni, ko viņi paši sauc par jauno [i]Chocolate[/i]. Tālrunis tikai uzsver to, ka Lucky Goldstar ir līderpozīcijās skārienjūtīgo telefonu industrijā. Interesanti, vai BL40 palīdzēs viņiem tās noturēt? Mēs un daudzi citi domājam, ka tā varētu laba iespēja.
Tiem, kuri nezin, kas ir BL40, piedāvājam arī oficiālās specifikācijas.
Nu tā – 4” lielajam tālruņa ekrānam ar 800×345 izšķirtspēju ir diezgan interesanta un reti sastopama malu attiecība – 21:9. Tātad – platāks, nekā Jūsu HDTV ar ierasto, 16:9, malu attiecību. Un vēl – dizaina priekšmeta un mobilā telefona hibrīdam būs arī mūsdienu standarts – 5MP kamera. Protams, ka LG nevarēja iztikt bez Wi-Fi, GPS un 3G.
Ja kas, BL40 būs jaunā S-klases saskarne, kurai komplektā nāks arī interesantais Dual Screen UI, un tā mērķis ir uz lielā ekrāna rādīt divas atšķirīgas lietas, lai labāk izmantotu 4” multi-touch LCD potenciālu.
Jaunais BL40 būs pieejams 54 valstīs, sākot no šī gada trešā ceturkšņa.
[img]http://bildites.lv/images/557zhtwjq8h4hgtq31mi.jpg[/img]
[img]http://bildites.lv/images/vg1hssmu8wttkq9dtfj.jpg[/img]
[img]http://bildites.lv/images/gr2v8rxwrpstjpjusqz1.jpg[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us