IE atkal pakļauj riskam lietotājus

Vakar, 17. augustā, tika atklāta kritiska Internet Explorer ievainojamība, kas [i]īvilajiem[/i] uzbrucējiem ļauj veikt kaitējošas darbības upura datoram. Ievainojamība rodas atmiņas bojājuma dēļ, kad tiek pieprasīts ActiveX objekts “Msdds.dll”. Ievainojamība tika novērtēta ar atzīmi “critical”. Problēma tika konstatēta uz pilnībā salāpīta Internet Exlorer 6 uz Windows XP SP2.

Lai kļūtu par šīs Intrernet Explorer kļūdas upuri, atliek nevainīgi sērfot internetā ar sava Microsoft produkta palīdzību, nemaz nezinot par darbībam kas var tik, vai jau tiek veiktas ar Jūsu datoru. Pagaidām netiek ziņots kad, un vai vispār tiks izlaists ielāps ar aizsardzību pret šo ievainojamību.

Šis varētu būt viens no iemesliem, kādēļ cilvēki meklēs alternatīvas drošai sērfošanai internetā, jo IE kārtējo reizi ar savu zemo drošības pakāpi nobāl citu pārlūku priekšā.

To lieti varētu izmantot Mozilla`s kompānija, kuras produkta “FireFox” lietotāju skaits pēdējās nedeļas laikā ir krities.
Microsoft ir sākuši darbu pie IE 7. versijas, kura, cerams, citu pārlūku vidū izcelsies ar pilnīgi pretēju reputāciju kāda ir tagad.

Un nobeigumā bilde ar mūsu dienas varoņiem – Internet Explorer izstrādātājiem.

[img]http://datuve/images/upload/dave-car.jpg[/img]

[url=http://www.frsirt.com/exploits/20050817.IE-Msddsdll-0day.php]MS IE “Msdds.dll” Remote Code Execution Exploit (0day)[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us