iCharge Eco – lādē savu tālruni par brīvu!

Dzīvošana saskaņā ar dabu kļūst aizvien populārāka. Kādas Āzijas kompānijas radītā ierīce iCharge Eco ir savdabīgs elektroenerģijas taupīšanas veids, kas piemērots dažādiem tālruņiem, viedtālruņiem, plaukstdatoriem un portatīvajām spēļu sistēmām, piemēram Sony PlayStation Portable un Nintendo DS.

Ierīce ir tālruņa izmēra akumulators, līdzīgs tiem, kādus jau zināmu laiku var redzēt veikalos, taču papildus tam, iCharge Eco ir aprīkots ar saules baterijām. 1350 mAh akumulatoru no elektrības rozetes iespējams uzlādēt 3,5 stundās, savukārt ar ar USB pieslēgumu ierīci piepildīt iespējams 5 stundās. Saules enerģija ir vislēnākais, taču tajā pat laikā vislētākais enerģijas iegūšanas veids – 15 stundās akumulators būs uzlādējies pilnīgi par brīvu.

[img]/images/upload/iCharge_1.jpg[/img]
[img]/images/upload/iCharge_2.jpg[/img]
Kad ierīce uzlādēta, tās izmantošana ir klasiska – ar atbilstošu spraudni iCharge Eco jāpievieno attiecīgajai ierīcei un jābauda uzlāde. Ierīce pieejama dažādās krāsās – melnā, baltā, sudrabotā, sarkanā, rozā, zilā un zaļā, un tās izmēri ir 107,5 x 51,5 x 15,3 milimetri. Kā jau minēts, ar iCharge Eco uzlādēt iespējams dažādas mobilās ierīces, to skaitā arī iPod MP3 atskaņotājus.

Foto: akihabaranews.com

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us