Hyundai aktīvāk iesaistīsies Eiropas tālruņu tirgū

Šajā gadā Hyundai Mobile plāno aktīvāk iesaistīties Eiropas mobilo tālruņu tirgū, prezentējot 10 līdz 15 jaunus tālruņus. Līdz šim Eiropā Hyundai vairāk pazīstami ar saviem auto, savukārt kompānijas nodaļa, kas specializējas mobilo tālruņu ražošanā, aktīvi darbojas vien Āzijā.

Pašlaik Eiropas tirgum Hyundai Mobile piedāvā apmēram 15 tālruņus, no kuriem lielākā daļa pieejama vien pāris valstīs. 2009.gadā plānotos tālruņus vispirms piedāvās Apvienotajā Karalistē, taču nav zināms vai tas būs kāds jauns, īpaši Eiropai veidots modelis, vai kāds no krājumā esošajiem produktiem. Hyundai vien atzīst, ka tas būs biznesa klases telefons un tam būs Windows Mobile.

[img]/images/upload/20090122161947.jpg[/img]
Kompānijas Eiropai piedāvātie modeļi tiks sadalīti četrās grupās – pamata, mūzikas, dzīvesstila un inovāciju. Nav skaidrs kā Hyundai Mobile šos terminus definē, bet tiek lēsts, ka pamata modelī nebūs nedz 3G, nedz kamera, savukārt inovāciju modelis varētu būt līdzīgs modelim MB500 (attēlā), kam ir skārienjutīgs ekrāns, 3 megapikseļu kamera, radio u.c. Eiropiešiem ierastas iespējas.

Hyundai Mobile tuvāko piecu gadu laikā cer iekarot trīs līdz piecus procentus no Lielbritānijas mobilo tālruņu tirgus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us