HTML un CSS latviski!

Kad pirms nepilna gada sāku apgūt HTML, ātri vien saskāros ar atbilstoša mācību materiāla trūkumu latviešu valodā. Tā kā man īpašu problēmu ar angļu valodu nav, tad ķēros pie milzīgajiem resursu krājumiem angļu valodā. Tomēr problēma paliek – ko darīt tiem, kam ar svešvalodām grūtāk?

Universitātē pašķirstot aizgājušo gadu aizstāvētos kursa un diplomdarbus, uzdūros vairākiem darbiem par HTML un CSS, bet tie visi mazāk vai vairāk glīti sarindoti guļ plauktos un krāj putekļus. Ir izveidoti labi darbi, bet sabiedrībai no tā nav nekāda labuma. Varbūt esmu ideālists, bet tas mani sadusmo. Tā nu nolēmu, ka ar manu darbu tā nenotiks.

Lūk rezultāts – HTML un CSS mācību materiāls iesācējiem latviski. Ceru, ka materiāla te būs gana, lai jaunais censosnis to apguvis, talkā ņemot kaut minimālas angļu valodas iemaņas, spētu jau intuitīvi uztvert tālākos CSS dziļumus svešvalodā.

Pa šo laiku esmu atradis vēl dažus mācību materiālus par HTML un CSS latviski, bet tie ir bijuši vai nu ļoti nepilnīgi pat iesācējam, vai arī nepārskatāmi. Iespējams, ka bija darbi, kurus neesmu pamanījis. Noteikti nepretendēju uz kaut kādu pirmrindnieka statusu, tikai ceru, ka mans darbs kādam noderēs.

Tā kā mans darbs ir daļa no kvalifikācijas darba un savā lapā diemžēl viesu grāmatu nevaru iekļaut, tad ar laipnu Datuves.lv administrācijas atļauju lūdzu tepat zemāk izteikt savus apsvērumus, vērtējumu, ieteikumus, pamanītās kļūdas (centīšos uzreiz labot) u.t.t.

Adrese:
Labots: sakarā ar sava domēna iegādi, adrese no http://kasis.eclub.lv ir mainījusies uz [url]http://kasis.lv[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us