HTC prezentē jaunu mobilo viedtālruni Touch HD

Latvijā plaši pazīstamā viedtālruņu kompānija HTC prezentējusi jaunu tālruni ar skārienjutīgo ekrānu – Touch HD. Tas, kā jau liela daļa šāda tipa mobilie sakaru līdzekļi, pozicionēts kā potenciālais iPhone pretinieks un jaunais kulta produkts.

Tie, kas domāja, ka Touch Diamond ir telefonu telefons, ir kļūdījušies, jo HTC pārspējuši paši sevi. Ierīce darbosies visās pasaules malās, jo tā, kā jau biznesa klases viedtelefons, aprīkota ar 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz tīkla uztvērējiem. Tāpat Touch HD pieejami HSDPA, Bluetooth 2.0 un WiFi bezvadu savienojumi. Ierīces specifikācija pieļauj pludenu Windows Mobile 6.1 TouchFLO 3D saskarsnes lietošanu. Telefonam ir 3,8 collu skārienjutīgs ekrāns ar WVGA (800×480 punkti) izšķirtspēju ērtākai iebūvētā GPS izmantošanai.

[img]/images/upload/touchhd.jpg[/img]
[img]/images/upload/touchhd_2.jpg[/img]
HTC Touch HD ir 512 MB iekšējā atmiņa, kuru var papildināt ar microSD kartēm. Galvenokārt atmiņas paplašināšana nepieciešama multimediju iespējām, kas HTC jaunajā tālrunī ir augstā līmenī. Telefona augšpusē atrodama 3,5mm austiņu izeja, aizmugurē var ieraudzīt 5 megapikseļu fotokameru (iepriekšējiem modeļiem galvenokārt bija 2 – 3,2 mpix kameras).

Pagaidām nav zināma produkta cena, taču skaidrs, ka ierīce būs pieejama lielākajā daļā Eiropas jau šī gada nogalē.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us