HTC paziņojuši par Flyer planšetdatoru

Populārais viedtālruņu ražotājs HTC Mobile World Congress ietvaros oficiāli paziņojis par kādu jaunumu – 7 collu planšetdatoru, kura nosaukums ir HTC Flyer. Jāpiebilst, ka planšetdatora specifikācija ir visnotaļ iespaidīga.

HTC Flyer planšetdatoram ir Android 2.4 operētājsistēma ar pielāgotu Sense lietotāja saskarsni un 7 collu skārienjutīgs displejs ar 1024×600 pikseļu izšķirtspēju. Planšetdatoram ir viena kodola 1,45GHz Qualcomm procesors, 4000 mAh akumulators, divas kameras un microUSB ports, kas atbalsta HTC jauno lādētāja tipu (protams, arī standarta microUSB lādētājus).

[img]http://datuve/images/upload/20110215164328.jpg[/img]
Lai gan planšetdatoram ir viena kodola procesors, HTC sola, ka tā operētājsistēmu būs iespējams atjaunot uz Android 3.0 versiju. Viena no interesantākajām lietām, kas saistīta ar jauno HTC planšetdatoru, ir tam pievienotais irbulis. Irbulis ir apvienots ar pildspalvu, kurai ir dzēšanas un teksta izvēles taustiņi. Irbulis paredzēts lietošanai kopā ar programmu Notes, kas ļauj lietotājam zīmēt un rakstīt tekstu rokrakstā. Programma piedāvā īpašu režīmu, kurā lietotājs var ierakstīt audio un vienlaicīgi veikt piezīmes, kas ļoti labi varētu noderēt studentiem lekciju laikā. HTC plāno ļaut izstrādātājiem veidot papildu programmas, kurās varēs izmantot šo irbuli.

[img]http://datuve/images/upload/20110215164343.jpg[/img]
HTC Flyer planšetdators tirgū parādīsies šī gada otrajā ceturksnī. Tā cena pagaidām nav zināma, taču tas noteikti būs no dārgā gala, lai varētu konkurēt ar iPad un Motorola Xoom.

[img]http://datuve/images/upload/20110215164358.jpg[/img]

[url=http://www.dailytech.com/7+HTC+Flyer+Tablet+Announced/article20909.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us