HTC oficiāli prezentē jaunāko Touch tālruni Diamond

Šodien oficiāli prezentēts jaunākais mobilo tālruņu ražotāja HTC produkts Touch Diamond, kas, līdzīgi kā jau veikalos nopērkamie HTC produkti, pamatā būs vadāms ar pirkstu palīdzību. Par viedtelefonu uzskatāmā ierīce balstīta uz Microsoft Windows Mobile 6.1, kas ar savu funkcionalitāti šo tālruni noteikti nostāda galvas tiesu augstāk par Apple iPhone.

HTC Diamond Touch priekšpusi rotā 2,8 collu liels skārienjutīgs ekrāns ar VGA izšķirtspēju (640×480 pikseļi), zem kura atrodamas vien pāris vadības pogas, savukārt tālruņa aizmugurē, kas savā ziņā līdzinās Nokia Prism sērijai, atrodama 3,2 megapikseļu kamera. Lielais ekrāns un tikai dažas pogas, kā sola ražotājs, netraucēs ērti pārvietoties pa tālruņa izvēlni – telefonam būs arī ātrās zvanīšanas iespējas, ērta mājas lapu un attēlu pietuvināšanas iespēja un citas ergonomiskai lietošanai piemērotas funkcijas.

[img]/images/upload/htc-td_01.jpg[/img]
Gribot, negribot, HTC nākas salīdzināt ar iPhone, kas ir ne tikai viens no konkurentiem, bet arī iedvesmas auglis – Touch Diamond ir gan iebūvēts akselerometrs, gan YouTube videoklipu atskaņošanas un lejupielādes programma, gan plašas multimediju atskaņošanas iespējas.

[img]/images/upload/htc-td_02.jpg[/img]
Telefons Orange tīklā Eiropā būs pieejams jūnijā, taču tipiskos veikalos tas nonāks kaut kad vēlāk. Orange sakaru operatora klienti ar HTC Diamond Touch varēs izmantot visas Orange iespējas, tai skaitā mūzikas veikalu, fona attēlu, spēļu un zvanu toņu lejupielādi, kā arī Orange mobilo TV ar 61 kanālu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us