HTC Gratia – viedtālrunis Eiropas iedzīvotājiem

Taivānas kompānija HTC tikko izsludināja vidējās klases viedtelefonu Gratia, kas paredzēts Eiropas tirgum.

HTC ir viens no aktīvākajiem viedtelefonu uz Google Android bāzes izstrādātājiem, un tagad, tas sagatavoja ierīci Gratia, kas pēc raksturojumiem līdzīga populārajam Legend, bet ar jauno programmnodrošinājumu un citu dizainu. Eiropā tas parādīsies nākamajā mēnesī. Spriežot pēc visa, jaunums ir analogs HTC Aria modelim, kas tiek pārdots ASV un Taivānā.

Aparāta “sirds” ir Qualcomm procesors ar 600 МGHz taktsfrekvenci, bet tas darbojas zem Android 2.2 operētajsistēmas vadības ar HTC Sense apvalku.

[img]http://datuve/images/upload/20101020185034.jpg[/img]

HTC Gratia ir 3,2 collu skārienjutīgs ekrāns ar 320×480 pikseļu(HVGA) izšķirtspēju, 512 megabaitu zibatmiņa, slots MicroSD/MicroSDHC formāta kartēm, GPS navigācijas uztvārējs, digitālais kompass, Wi-Fi (IEEE 802.11b/g) un Bluetooth 2.1+EDR adapteri, akselerometrs, 5 megapikseļu kamera utt. Viedtelefons ir paredzēts GSM/GPRS/EDGE un UMTS/HSDPA tīkliem. Tā izmēri ir 103,8×57,7×11,7 mm, svars — 115 g.

Pēc Next Web datiem, Gratia nonāks pārdošanā šī gada novembrī, taču tā cena netiek izklāstīta. Viedtelefons Gratia nav vienīgais HTC jaunums uz Android bāzes. Ir zināms, ka kompānija kādu laiku atpakaļ strādāja pie jaunā flagmaņa Desire HD, ka arī pie kādas ierīces ar koda nosaukumu PC70110.

Kā avots izmantota Next Web.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us