HTC grasās nomainīt AMOLED displejus pret Super LCD

HTC ir paziņojuši, ka tuvāko mēnešu laikā uzņēmums grasās AMOLED displeju vietā savos viedtālruņos izmantot Sony veidotos Super LCD displejus. Šo viedtālruņu skaitā ir Nexus One un HTC Desire. Samsung, kas pašlaik ražo HTC AMOLED displejus, vēlas vairāk pievērsties Super-AMOLED displejiem, kas atrodami tādos viedtālruņos kā [url=http://datuve/raksts/3553/Samsung_piedava_Vibrant_un_Fascinate_smartfonus_/]Galaxy S[/url].

Lai gan HTC apgalvo, ka Sony ražotie Super LCD displeji „piedāvā ārkārtīgi labi balansētas krāsas, skaidru kontrastu, plašu apskates leņķi un uzlabotu energoefektivitāti”, pircēji noteikti būs satraukti par to, ka šāda izvēle nozīmē soli atpakaļ displeju kvalitātes ziņā. Taču HTC uzsver, ka tā patiesībā nav, un jaunie displeji būs līdzvērtīgi pašlaik izmantotajiem.

[img]http://datuve/images/upload/20100726144634.jpg[/img]
„HTC pieredz ārkārtīgi lielu pieprasījumu pēc tālruņiem, it īpaši mūsu tālruņiem ar 3,7 collu displejiem. Jaunā SLCD displeju tehnoloģija ļauj mums paātrināt ražošanu, lai apmierinātu lielo pieprasījumu,” stāsta [i]HTC Corporation[/i] izpilddirektors Pīters Ču ([i]Peter Chou[/i]). „SLCD displeji piedāvā patērētājiem HTC pašreizējiem 3,7 collu displejiem līdzvērtīgu vizuālo pieredzi.”

Viena lieta, ar kuru Super LCD displeji ir soli priekšā, ir to energoefektivitāte – tiek ziņots, ka enerģijas patēriņš ir par piecām reizēm mazāks nekā iepriekšējiem LCD displejiem. Laiks rādīs, vai jaunie displeji spēj parādīt sevi kā līdzvērtīgus AMOLED displejiem.

Kā jums šķiet – vai Super LCD spēs konkurēt ar AMOLED displejiem, vai tomēr tas norāda uz HTC viedtālruņu kvalitātes pasliktināšanos?

[url=http://www.pocket-lint.com/news/34529/super-lcd-heading-to-htc]Pocket-lint[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us