HTC Desire

Jaunais viedtelefons Desire no HTC daudziem Android faniem ir devis iemeslu svinībām. Būtībā šis telefons ir uzlabots Nexus One. Ja jau Nexus One tika uzskatīts par iPhone potenciālo konkurentu, tad šī ierīce visai nopietni apdraud Apple novecojušo brīnumu melnā rāmītī.

[img]/images/upload/20100219190645.jpg[/img]

HTC Desire ir nedaudz lielāks par Nexus One, jo tam ir 3.7 collas liels OLED ekrāns. Būtiskākā atšķirība jaunajai ierīcei gan ir tā, ka Nexus One kursorsvira ir nomainīta pret optisko versiju – tas nozīmē, ka tā ir mazāk sajūtama ar pirkstiem, kamēr tiek navigēts telefona izvēlnēs. Sākotnēji var likties nedaudz dīvaini nejust reāli esošu pogu, bet vēlāk itin ātri var pierast un šī funkcija iepatīkas.

[img]/images/upload/20100219190700.jpg[/img]

Šim telefonam tiek piedāvāta 5 megapikseļu kamera ar LED zibspuldzi. Testa izmēģinājumos tā sevi parādīja visai labi, bet tomēr Nokia un Sony Ericsson līdzvērtīgu modeļu kameras ir nesalīdzināmi labākas, bet nu fotografēšana nebūt nav galvenā viedtelefona funkcija.

Telefonam ir Qualcomm veidotais Snapdragnon 1GHz procesors, kas telefona darbību padara tiešām pārsteidzoši ātru un, lai kas tiktu darīts, tas notiek vienā acumirklī.

Ekrāna kvalitāte ir lieliska pateicoties OLED ekrānam, kas attēlo tiešām piesātinātas krāsas un padara foto un video skatīšanos par baudu. Runājot par video, jāpiemin, ka iepriekšējie Android mūzikas un video atskaņotāji nebija tie paši labākie, bet šajā telefonā tas ir ļoti smalki nostrādāts un acij tīkams.

[img]/images/upload/20100219190718.jpg[/img]

Būtībā šai ierīcei nav īsti kur piesieties un nav brīnums, ka daudzos ārzemju portālos iPhone lietotāji tagad sāk nopietni apsvērt domu atteikties no Apple produkta un pāriet pie ierīces, kas kvalitātē nav ne grama sliktāka un neiegrožo tikai ar savām aplikācijām.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us