HP satuvinās ar jauniešu auditoriju, prezentējot stilīgo Pavilion DV2800 Artist Edition

Krāsu spēle, moderns un atraktīvs dizains, spēcīgi parametri – tieši šāds ir Hewlett Packard prezentētais klēpjdators DV2800 Artist Edition, kas no parasta Pavilion atšķiras ar neparastu dizainu. Tā autors ir portugālietis Džao Oliveira (Joao Oliveira), kas uzvarēja HP un MTV Networks rīkotajā klēpjdatoru dizaina konkursā „Take Action. Make Art”.

Āzijas kultūras elementi un krāsas, kas simboliski attēlotas DV2800 dizainā, ir galvenais iemesls kādēļ datora dizains nosaukts par „Āzijas odiseju”. Kā vēsta HP pārstāvji, „Āzijas odiseja” ir lieliska spēle ar mūsdienu popkultūru, kombinējot retro un modernās tehnoloģijas, tādējādi padarot šo produktu unikālu. Pēc portugālieša dizaina HP piedāvā arī komplektā esošo klēpjdatora somu un dažādus akcentus – sākot no peles palikņa, līdz pat ekrāna fona attēlam. “Artist Edition piezīmjdatori saistās ar mūsdienu jauniešiem, viņu dzīvesstilu, un mūsu personālo datoru inovāciju pamatā ir viņu straujais gars,” saka HP pārstāvis Ačims Katlers (Achim Kuttler).

[img]/images/upload/hp_dv2800_artist_edition_a1.jpg[/img]

Klēpjdators ir aprīkots ar Core 2 Duo procesoru un Nvidia GeForce 8400M GS videokarti, kas nodrošina šī mākslinieciskā klēpjdatora pilnvērtīgu izmantošanu garīgā baudījuma sasniegšanai vai nu filmu skatīšanās procesā, vai nu mākslas veidošanā, vai jebkurā citā nodarbē. Tiesa, daudzus varētu atturēt tikai 14 collas lielais ekrāns, kas šo ierīci padara vairāk mobilu nekā stacionāru (tādējādi aizstājot galddatoru), taču DV2800 Artist Edition aprīkots arī ar HDMI izeju, kas ļauj datoram pieslēgt jebkuru mūsdienīgāku televizoru.

[img]/images/upload/hp_dv2800_artist_edition_a2.jpg[/img]

HP vēsta, ka jau maijā pieejamais klēpjdators maksās 840 latus, taču tas būs pieejams ierobežotā daudzumā.

[img]/images/upload/hp_dv2800_artist_edition_a3.jpg[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us