HP prezentēs jaunu ultrakompakto piezīmjdatoru

Starptautiskajai Consumer Electronics Show 2009 (CES) izstādei datortehnikas ražotājs Hewlett Packard (HP) sagatavojis jaunu ultrakompakto klēpjdatoru Mini 1000 Mi, kas īpaši piemērots mobilā interneta lietošanai.

Kā lasāms tīmeklī atrodamajā reklāmas materiālā, 10 collu klēpjdatoram būs teju pilna izmēra tastatūra. Tā būs tikai par 8 procentiem mazāka nekā klasiska tastatūra. Visticamāk dators būs pieejams ar standartā uzstādītu Linux operētājsistēmu, tādējādi samazinot izmaksas. HP Mini 1000 Mi būs pieejams ar SSD tipa cietajiem diskiem, un ierīces cena būs sākot no 380 ASV dolāriem.

[img]/images/upload/hp-mini-1000-mi.jpg[/img]
Dators pārdošanā varētu nonākt jau tuvākajā laikā, varbūt pat gada otrajā nedēļā.

Tāpat CES laikā HP prezentēt plāno vairākus klēpjdatorus: 13,3 collu Pavilion DV3Z ar AMD procesoru (cena sākot ar 800 ASV dolāriem), izklaidēm paredzētu 16 collu DV6T (no 680 ASV dolāriem) un 17 collu Pavilion G70 (800 ASV dolāri). Iespējams, dienasgaismu ieraudzīs arī vairāki Compaq saimes klēpjdatori.

Kompakto piezīmjdatoru klāstu atjaunot plāno arī Acer, kas Aspire One sērijai plāno pievienot 10 collu modeli. Tas dienasgaismu ieraudzīt varētu CES laikā, taču pie patērētāja nonākt līdz februāra beigām.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us