HP prezentē savu plānāko klēpjdatoru Voodoo Envy 133

„Iekostā ābola kompānija” kārtējo reizi pierādījusi, ka pēdējos gados tieši viņi ir pasaules IT industrijas modes noteicēji. Vācijā notiekošajā HP seminārā „Connecting your world” prezentēts ultraplāns klēpjdators Voodoo Envy 133, kas ir pat plānāks nekā MacBook Air – tā biezums nepārsniedz 1,78 centimetrus un sver vien 1,53 kilogramus, tajā pat laikā datorā izmantots 13,3 collu liels ekrāns.

Šāds svars panākts, pateicoties korpusa materiālam – oglekļa šķiedrai, kas ir ne tikai izturīga, bet arī ārkārtīgi viegla. Šī ietvara iekšienē atrodams Core 2 Duo 1,6 un 1,8 GHz procesors (atkarībā no specifikācijas), kuru papildina Intel integrētā X3100 videokarte. Ar šādas videokartes palīdzību uz monitora iespējams attēlot informāciju 1280×800 pikseļu izšķirtspējā, taču uz ārējo avotu (monitoru/TV/projektoru) video signālu iespējams pārraidīt tikai caur HDMI ligzdu (ierīces plānuma dēļ DVI ievietot nav iespējams).

[img]/images/upload/voodoo_envy_133.jpg[/img]
Gluži kā MacBook Air, arī Voodoo Envy nav aprīkots ar optisko diskdzini (ārējais dzinis pieejams komplektācijā) un tam ir tikai 80 GB 4200rmp cietais disks vai 64 GB SSD atmiņa. HP ziņo, ka Envy 133 akumulators spēj darboties 3h 45min, pie tam, šo laiku varēs pilnvērtīgi izmantot, jo datoram ir Linux ar „instant-on” funkciju.

Ražotājs ziņo, ka ierīci varēs iegādāties jau šovasar un tās cena būs apmēram 2100 ASV dolāri.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us