HP paziņo plānotos ienākumu apjomus 2010.gadam

Globālās ekonomiskās krīzes dēļ 2009. gadā stipri cieta datortehnikas sektors. Gan uzņēmumi, gan individuālie pircēji nesteidzas tērēt naudu jaunas datortehnikas iegādei un vecās uzlabošanai. HP paredz, ka nākamajā gadā tas varētu mainīties. [i]Reuters[/i] norāda, ka HP prognozētie ienākumi 2010. finanšu gadā ir nedaudz mazāki par analītiķu paredzētajiem. Neraugoties uz zemāku novērtējumu, HP ģenerāldirektors Marks Herds ([i]Mark Hurd[/i]) investoriem paziņojis, ka šim uzņēmumam industrijā klāsies vislabāk.

Herds paziņojis: „Es zinu, ka mums uzdos daudz jautājumu par to, cik ātri augs tirgus. Lai arī kāda būtu atbilde uz šo jautājumu 2010. gadā, mēs augsim ātrāk. Mēs ceram, ka IT industrija 2010. gadā atgūsies.” Uzņēmums cer, ka nākamgad palielināsies uzņēmumu iepirkumu skaits, sakarā ar vecāku datoru nomainīšanu pret jaunākiem. Šo maiņas ciklu zināmā mērā sekmēs Windows 7 OS parādīšanās tirgū.

[i]Reuters[/i] norāda, ka HP 2010.gadam prognozē 117-118 miljardus ASV dolāru lielus ienākumus. Ja uzņēmums sasniegs šādus skaitļus, rentabilitāte varētu būt 11,4-11,6%. Analītiķi paredz, ka HP ienākumi sasniegs 118,1 miljardu ASV dolāru. Uzņēmums cer palielināt savu PC biznesu par 3-5 procentiem un pakalpojumu biznesu par 2-4%.

Raksta avots – [url=http://www.dailytech.com/HP+Predicts+Increased+IT+Spending+for+2010/article16338.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us