HP paziņo par PhotoSmart printeri ar Android operētājsistēmu

Kad runa ir par jaunumiem tehnikas jomā, lāzerprinteri vai tintes printeri parasti nepiesaista tik lielu uzmanību kā viedtālruņi, planšetdatori vai fotokameras. HP vēlas to mainīt, piedāvājot jaunu PhotoSmart tintes printeri ar Android operētājsistēmu (PhotoSmart eStation C510).

Balstoties uz Engadget sniegto informāciju, gaidāmajam HP printerim ir atvienojams 7 collu skārienjutīgs displejs. Noņemts no printera, tas darbojas kā neliels planšetdators ar Android 2.1 operētājsistēmu. Pamata operētājsistēmai ir uzlikts HP TouchSmart skins, taču tai trūkst Gmail un Android Market atbalsta. Android tīmekļa pārlūks gan ir pieejams.

[img]http://datuve/images/upload/20100907201227.jpg[/img]
Paredzēts, ka planšetei būs Barnes and Noble Nook e-grāmatu veikala atbalsts, lai to varētu izmantot arī kā e-grāmatu lasīšanas ierīci. Printera planšetei ir arī SD kartes slots, WiFi un tīmekļa kamera.

Arī printerim ir 802.11n bezvadu atbalsts, tas spēj izdrukāt līdz pat 33 lapām minūtē. Maksimālā drukāšanas izšķirtspēja ir 600×600 pikseļi melnbaltajā režīmā un 9600×2400 – krāsainajā. Printerī var ielikt 125 lapas vai 20 fotogrāfiju papīra lapas.

PhotoSmart eStation C510 pārdošana tiks uzsākta šī gada 20. septembrī, tā cena būs 400 ASV dolāru.

Interesanti, ka printerim/planšetei ir Android operētājsistēma, nevis HP nesen iegādātā Palm webOS. Iespējams, HP nebija laika pielāgot jauniegūto operētājsistēmu produktiem, kuru veidošana jau bija uzsākta, tādēļ produkti ar webOS vēl jāgaida.

[url=http://www.dailytech.com/Androidpowered+HP+PhotoSmart+Printer+With+Detachable+Tablet+Revealed/article19560.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us