HP patērētājam pietuvina krāsaino lāzerdruku – pasaulē lētākais lāzerprinteris HP CP1215

Krāsainā druka jau sen ir pieejama arī mājās, taču šādu izdruku cenas vienmēr ir bijušas augstas un kvalitatīvi printeri – nebūt ne tie lētākie. Līdz šim popularitāti ieguvuši tintes printeri, kuru cenas pašas par sevi jau ir zemākas nekā lāzerprinteriem, taču HP mēģinās lauzt šo tradīciju, prezentējot vairākus jaunus printerus, no kuriem viens ir pasaulē lētākais krāsainais lāzerprinteris.

HP Color Laserjet CP1215, pēc kompānijas vārdiem, izceļas ar inovatīvu un uzlabotu dizainu, jo ierīce ir ļoti maza un tā neaizņems pusi galda: „HP inovatīvais printeru dizains ir mainījis printeru kopējo dizainu – tie kļūst arvien kompaktāki, aizņemot mazāk vietas. Papildus dizaina inovācijām, jaunajiem printeriem ir vislabākās printēšanas tehnoloģijas, kas nodrošina ātrāko krāsaino drukāšanu printeru tirgū,” paskaidrojis HP attēlveidošanas un drukas patērētāju produktu mārketinga vadītājs Baltijas valstīs Eero Valge.

[img]/images/upload/CP1215_1.jpg[/img]

HP Color LaserJet CP1215

Neskatoties uz jauno dizainu un nelielo izmēru, CP1215, kas ir lētākais krāsainais lāzerprinteris, ir uzticams un ērts lietošanā. Tam ir jauna tipa HP tonera kasetne, kas piedāvās plaša spektra krāsas, skaidru un precīzu izdruku un kvalitatīvus attēlus. Color Laserjet CP1215 nodrošina pat 12 un 8 lappušu izdruku minūtē (melnbaltā drukā/krāsainā drukā), un vienlaikus tā papīra novietošanas vietnē var ievietot līdz pat 150 lapām.

[img]/images/upload/CP1215_2.jpg[/img]

HP Color LaserJet CP1215

Papildus tam HP prezentējuši arī lāzerprinteri, kas paredzēts augstas izšķirtspējas attēlu drukāšanai – CP1510. Tā galvenā „veiksmes formula” ir HP InageREt 3600 tehnoloģija, kas ļauj drukāt augstākas kvalitātes attēlus, tekstus un grafikus. Šis printeris piemērots maziem birojiem, kam nav nepieciešams drukāt vairāk par 1000 izdrukām mēnesī.

CP1215, kuru HP iesaka pirkt, ja lapu izdruku skaits nepārsniedz 25 tūkstošus izdruku mēnesī, maksā ap 140 latiem, savukārt augstas kvalitātes drukas ierīce CP1510 maksā zem 190 latiem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us