HP paplašina biznesa galddatoru klāstu

Latvijā populārā datortehnikas kompānija Hewlett Packard paplašinās savu produktu klāstu ar jaunu galddatoru HP Compaq dc7900 Business Desktop PC. Tajā ietvertas jaunākās tehnoloģijas, kas nodrošina augstu produktivitāti, energoefektivitāti (pat līdz 87% efektīvāka barošana) un drošību.

Lielā uzņēmumā ar daudziem datoriem datortehnikas modernizēšana ir viens no veidiem, kā efektīvi samazināt elektroenerģijas patēriņu. Kā skaidro HP pārstāji, ar kompānijas izstrādāto Power Manager būs iespējams personalizēt jaudas uzstādījumus optimālai veiktspējai, vienlaikus taupot enerģiju un samazinot ietekmi uz vidi. Tāpat lietotājiem būs pieejams HP ProtectTools, kas ļaus personalizēt datu aizsardzības līmeņus, izmantot e-parakstu un droši izdzēst datus no diska (gadījumā, ja disku nodod otrreizējai pārstrādei vai citos gadījumos).

[img]/images/upload/dc7900.jpg[/img]
HP Compaq dc7900 Business Desktop PC datoru sēriju raksturo maza un ļoti plāna darba virsma, datori ir ļoti kompakti un plāni. Datoros iebūvētā videokarte ir ar divu monitoru atbalstu (VGA + DisplayPort), tādējādi reti kuram būs nepieciešams izdot papildus līdzekļus videokartes iegādei. Paredzams, ka ierīces Latvijā nonāks 22. septembrī un to cena būs sākot no 565 latiem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us