HP nākamnedēļ atvērs MusicStation veikalu

Apple ir pazīstami ne tikai ar savu [url=http://datuve/raksts/3150/Lejupielazu_skaits_Apple_App_Store_veikala_sasniedzis_3_miljardus/]App Store[/url] programmatūras veikalu, bet arī ar iTunes, kur mūzikas cienītāji var iegādāties savus iecienītākos skaņdarbus. HP ko līdzīgu piedāvās 10 valstīs Eiropā – MusicStation mūzikas veikalu. MusicStation Desktop divas nedēļas par velti būs pieejams cilvēkiem, kas iegādāsies uzņēmuma Pavilion, Compaq Presario un HP Envy klēpjdatorus. Pēc šīm divām nedēļām ikmēneša maksa ir 9,99 eiro.

Lai klausīties mūziku, lietotājiem nav jābūt tiešsaistē – skaņdarbus iespējams saglabāt, lai tos varētu klausīties arī tad, kad nav pieejas tiešsaistei. Iecienītākos 10 skaņdarbus lietotāji katru mēnesi varēs lejupielādēt MP3 formātā ilglaicīgai lietošanai. HP ir vienojušies ar vairākām ierakstu kompānijām, kas atbalstīs šo pakalpojumu, piemēram, Universal, Sony, EMI un Warner. Ierakstu kompānijas to uzskata par veidu, kā cīnīties ar pirātismu. „Universal sadarbojas ar PC ražotājiem, lai palīdzētu popularizēt likumīgu pieeju mūzikai,” stāsta Universal viceprezidents Robs Vellss ([i]Rob Wells[/i])

Šāds pakalpojums tiks piedāvāts ar [url=http://www.omnifone.com/announcements.php?announcement=20]Omnifone[/url] palīdzību. Uzņēmumam vajadzētu būt glaimotam, ka HP izvēlējies tieši Omnifone, nevis kādu pazīstamāku pakalpojumu sniedzēju, piemēram, Spotify.

[url=http://www.tgdaily.com/games-and-entertainment-features/48192-hp-takes-on-itunes-with-musicstation-store]TG Daily[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us