HP iPAQ hw6900, jaunās sakaru paaudzes tālrunis

HP prezentēja [b]HP iPAQ hw6900 Mobile Messenger[/b] sēriju, jaunākās paaudzes viedtelefonus (PALM), kas dod iespēju patstāvīgi saņemt e-mailus [i]wireless[/i] režīmā, pateicoties jaunajai funkcijai [i]push email[/i], ko piedāvā [i]Messaging and Security Feature Pack[/i] (MSFP) no Windows Mobile 5.0. Ar HP iPAQ hw6900, lietotāji var izmantot to savam biznesam un piekļūt konfidenciālai informācijai bez nepieciešamības iegādāties un instalēt kādas programmas.

Elegantais HP iPAQ hw6900 Mobile Messenger ļauj izvēlēties vēlamo datu pārraidi un pie tam ietver dažādas [i]wireless[/i] tehnoloģijas, kā piemēram datu plūsma GPRS/EDGE ar lielu ātrumu, Wi-Fi, Bluetooth un GPS navigācija ar integrēto antenu. GPS tehnoloģija ļoti noder tiem, kas mēdz bieži ceļot.

Ar GPS un Software TomTom Navigator palīdzību, lietotāji spēj apskatīt lielāko daļu pasaules pilsētu kartes. Jaunā sistēma Windows Mobile 5.0 papildina Outlook Mobile ar jaunām funkcijām, labāk aizsargā ierīci un tās datus-ierīkota arī iespēja izdzēst visus datus ja rodas tāda vajadzība.

Ar [i]turn-by-turn[/i] navigācijas iespējām var atrast restorānus, viesnīcas, lidostas, teātrus, muzejus un citas intresējošas vietas. HP iPAQ hw6900 piedāva arī lielu multimēdiju funkciju klāstu.

Labākās īpašības:
* GSM/GPRS/EDGE
* Wi-Fi (802.11b)
* Bluetooth
* Microsoft Windows Mobile 5.0
* push e-mail:Windows Mobile 5.0 ar Messaging un Security Feature Pack
* Microsoft Messaging Security Feature Pack
* GPS un software TomTom Navigator
* HP Photosmart ar 1.3 megapikseļiem
* Ērta un vienkārša tastatūra

[img]/images/upload/hp2.jpg[/img]
Avots: [url=http://www.cellulari.it/html/articolo.asp?IDarticolo=10177]cellulari.it[/url].

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us