HP iepazīstina ar ekonomikas lejupslīdes laikā piemērotiem IT risinājumiem

Rīgā 29.oktobrī norisināsies informāciju tehnoloģiju (IT) kompānijas “Hewlett-Packard” (HP) rīkotais “HP Infrastruktūras risinājumu forums 2008”, kurā varēs iepazīties ar jaunākajiem tehnoloģiju sasniegumiem un uzzināt, kā IT var palīdzēt uzņēmumiem ekonomikas lejupslīdes laikā. Ikgadējā foruma partneris būs “Intel” un HP biznesa vienība “ProCurve Networking”.

“Ekonomiskās recesijas laikā uzņēmumu vadītāji un IT speciālisti meklē tādus IT risinājumus, kas palīdz sasniegt lielāku efektivitāti un nemaksā dārgi,” uzskata HP izpilddirektore Daina Kārkliņa. “Tagad, daudz izteiktāk nekā iepriekš, IT nodrošinās pievienoto vērtību un palīdzēs uzņēmumiem strādāt produktīvāk, bet IT speciālistiem būs iespējas plaši pielietot savas zināšanas, lai piedāvātu risinājumus biznesa grūtību pārvarēšanai.”

Viens no biznesa izaicinājumiem ir informācijas apjoma pieaugums, ko kompānijām ir arvien grūtāk pārvaldīt. Strauji pieaugot pieprasījumam pēc datu glabāšanas risinājumiem, samazinās to cenas, tāpēc jaunākās tehnoloģijas tiek izmantotas visās kompānijās neatkarīgi no to lieluma.

Konferences laikā HP stāstīs arī par citiem izaicinājumiem, tajā skaitā izmaksu samazināšanu, videi draudzīgu IT risinājumu ieviešanu, serveru konsolidēšanu un IT infrastruktūras plānošanu.

Lai palīdzētu IT speciālistiem izvēlēties labākos risinājumus un dalītos plašā pieredzē, HP konferences laikā pulcēs kompānijas profesionāļus no visas pasaules.

Forums notiks trešdien, 29.oktobrī Rīgā viesnīcā “Islande Hotel”, Ķīpsalas ielā 20, reģistrēšanās sākums pulksten 8:00, konferences sākums – 8:30.

Konferences dienas kārtība un reģistrācija ir pieejama HP interneta mājas lapā http://www.hp.lv/IST2008/.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us