HP gatavojas izlaist viedtelefonus uz WebOS bāzes

Hewlett-Packard beidzot atrada labu pielietojumu kompānijai Palm, kura nesen iegūta īpašumā un nolēma izlaist viedtelefonus uz bāzes, kura izstrādāta tās mobilās operētājsistēmas ietvaros. Pēc HP vecākā viceprezidenta Ērika Kedora (Eric Cador) vārdiem, jaunās ierīces, kuras darbojas ar Palm WebOS, parādīsies nākamā gada sākumā.

Pēc Palm bankrota mobilajā tirgū un tās pārpirkšanas Hewlett Packard jautājums par WebOS jautājumu palika atklāts. Palm izstrāde paliek inovatīva un konkurētspējīga pat uz iOS un Android fona. WebOS piekritēji apgalvo, ka šī mobilā platforma ir savienojama ne tikai ar Apple un Google operētājsistēmām, bet arī pārspēj tās. Neveiksme, kura ir skārusi WebOS, ir līdzīga citu inovatīvu tehnoloģiju panīkumam, kuras bija labākās, bet zaudēja mārketinga karā- spēļu konsole Sega Dreamcast, IBM OS/2 operētājsistēma, HD DVD formāts.

Tagad, kad WebOS ir HP rokās, tai parādījās iespējas ieņemt cienīgu vietu gan viedtelefonu tirgū, gan planšetes PK un iebūvētu ierīču segmentā. Ir zināms, ka HP grasās drīzumā izlaist divas planšetes uz Windows 7 un WebOS bāzes, bet papildinot viedtelefonus un planšetes WebOS var iekļūt arī autonomajos printeros un citos kompānijas produktos. Turklāt, pagājušajā mēnesī HP izlaida WebOS 2.0 platformas beta-versiju izstrādātājiem, kura tika papildināta ar jaunām un interesantam iespējām.

Kā avots izmantotas Electronista un Mobile Computing News.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us