HP EliteBook 6930p nodrošina līdz pat 24 stundu ilgu akumulatora darbības laiku

Hewlett-Packard paziņo par pavērsienu piezīmjdatoru jomā, izlaižot HP EliteBook 6930p Notebook PC, kurš spēj darboties līdz pat 24 stundām ar vienu uzlādes reizi. HP EliteBook 6930p ir īpaši piemērots prasīgiem biznesa lietotājiem, kuri bieži izmanto datoru ceļošanas laikā.

HP EliteBook ir aprīkots ar jaunākajām mobilajām tehnoloģijām, un tā dizains izveidots, iedvesmojoties no lidmašīnu ārējā izskata. Pirmais ENERGY STAR HP EliteBook 6930p piezīmjdators sver sākot no 2,1 kilograma. Tam ir platekrāna 14,1 collu Illumi-Lite LED ekrāns, kas nesatur dzīvsudrabu.

Pēc industrijas standartiem atbilstoši veiktās testēšanas HP EliteBook 6930p nodrošina līdz pat 24 stundu ilgu darbības laiku,(1) jo ir aprīkots ar īpaši ietilpīgu akumulatoru.
Jaunie HP akumulatori ir veidoti, apvienojot HP elektrotehniku un tādus enerģiju taupošus piezīmjdatoru elementus kā Intel solid-drive cieto disku (SSD) un dzīvsudrabu nesaturošu LED ekrānu. Piemēram, salīdzinot ar parastajiem LCD ekrāniem, energoresursus taupošais Illumi-Lite LED ekrāns paildzina akumulatora darbības laiku pat par 4 stundām, savukārt Intel cietais disks – par 7%, salīdzinot ar tradicionālajiem cietajiem diskiem.

Līdz šā gada beigām pircējiem būs pieejami HP EliteBook piezīmjdatori ar jaunajiem, augstas veiktspējas SSD cietajiem diskiem. Tie nodrošina ne tikai jau pieminēto ilgo baterijas darbības laiku, bet arī garantē lielāku izturību un uzticamību, kā arī labāku sistēmas darbību. HP veiktie testi liecina, ka vispārējā datora veiktspēja uzlabojas pat par 57% par industrijā noteiktajiem kritērijiem, savukārt datu pārsūtīšanas ātrums ir pat sešas reizes lielāks, salīdzinot ar parastajiem cietajiem diskiem.

HP EliteBook 6930p cietais disks ir pasargāts pret triecieniem, savukārt uzlabotais ekrāna panelis un pārklājums zem klaviatūras pasargā datora iekšējās detaļas no bojājumiem, ja uz piezīmjdatora netīšām tiek uzliets šķidrums. Dators tika veidots tā, lai izturētu ļoti nopietnas MIL-STD 810F militārā standarta pārbaudes, kuras mēra tehnoloģiju izturību dažādās vidēs, kā piemēram, ekstrēmās temperatūrās, pārbaudot arī tehnoloģiju izturību pret vibrācijām un augstu gaisa mitruma līmeni. Piezīmjdatora HP DuraCase iekšējam magnēzija korpusam ir bišu šūnai līdzīgs dizains, kas ir termiski piesaistīts anodizētā alumīnija ārpusei un kas nodrošina izturīgu datora konstrukciju.

Visi HP piezīmjdatori ir izstrādāti atbilstoši vides prasībām. Tie taupa energoresursus un ir veidoti no materiāliem, kurus ir vieglāk pārstrādāt un kuros ir mazāk videi nedraudzīgu vielu. Dzīvsudrabu nesaturoši ekrāni ir vieglāki un ietaupa vairāk energoresursus nekā standarta piezīmjdatora ekrāns. HP mērķis ir līdz 2010. gadam pilnībā atteikties no dzīvsudraba izmantošanas datoru ekrānos.

Pieejamība un cenas

Jaunais HP EliteBook 6930p Notebook PC ar jauno cieto disku Latvijā būs pieejams no 1.novembra, un tā vidējā mazumtirdzniecības cena būs 1350 lati.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us