Hortus IT semināru cikls uzņēmumu vadītājiem un īpašniekiem

HORTUS Digital sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameru piedāvā IT semināru ciklu uzņēmumu vadītājiem un īpašniekiem, kuriem vienkāršos un saprotamos vārdos pieaicinātie speciālisti pastāstīs par aktuālākajiem IT jautājumiem un inovatīviem risinājumiem, kas ir tieši saistīti ar katra uzņēmuma darbības efektivitāti.

Tas ir pirmais semināru cikls IT Akadēmijā, kuru organizē HORTUS Digital un kas tika izveidota tieši uzņēmējiem bez speciālām priekšzināšanām IT jomā. Viens no galvenajiem IT Akadēmijas mērķiem ir informēt interesentus par jauniem IT risinājumiem biznesa efektivitātes paaugstināšanai, pieaicinot uz saviem pasākumiem vadošus nozares speciālistus un piedāvājot izpētei aktuālāko informāciju.

Pieaicinātais eksperts: PricewaterhouseCoopers (PwC)

PwC ir pasaules vadošais konsultāciju uzņēmums, kas sava starptautiskā tīkla ietvaros piedāvā revīzijas pakalpojumus, nodokļu, finanšu un uzņēmējdarbības konsultācijas ar mērķi palielināt savu klientu uzņēmumu vērtību un uzlabot to pārvaldes efektivitāti. Apvienojot vairāk nekā 169 000 cilvēku talantus un pieredzi 158 valstīs, PwC palīdz izmantot jaunas biznesa iespējas, nodrošinot savus klientus ar praktiskiem padomiem.

PwC Latvijas uzņēmumā strādā vairāk kā 130 darbinieki, tai skaitā Latvijas zvērinātie revidenti un speciālisti, kuri ieguvuši tādas starptautiski atzītas kvalifikācijas kā ACCA, CFA, CISA un CIA. Tie ir dažādu biznesa jomu eksperti, kuri darbojas, lai palīdzētu uzņēmējiem palielināt savu peļņu, pārvaldīt riskus un uzlabot uzņēmuma darbību. Vairāk informācijas: www.pwc.lv

Semināra tēma: Mākoņdatošanas jeb Cloud computing ietekme uz uzņēmuma biznesa modeli

9.00 – 9.15 Ievadvārdi un iepazīšanās
9.15 – 9.45 IKT (informācijas un komunikācijas tehnoloģijas) pakalpojumu attīstības tendences. PwC uzņēmumu vadītāju aptaujas rezultāti.
9.45 – 10.15 Mīti un realitāte par mākoņdatošanas (cloud computing) riskiem (drošība, pieejamība u.c.). Risku vadība uzņēmumu vadītājiem, izvēloties mākoņdatošanas tehnoloģijas.
10.15 – 10.30 Aromātiskas kafijas pauze kopā ar www.KafijasDraugs.lv

10.30 – 11.00 Nomātu risinājumu piegādes iespējas. Uzņēmuma IT sistēma kā nomāts pakalpojums – izklausās neticami, bet reāli, efektīvi un pieejami.
11.00 – 11.30 Uzņēmuma IT sistēmas vērtēšana un optimizācija no finansiālā un tehniskā aspekta. Pārejas process uz mākoņtehnoloģijām.
11.30 – 12.00 Enterprise Desktop demonstrācija. Diskusija. Jautājumi un atbildes.
*** semināra programma var tikt koriģēta atkarībā no dalībnieku vēlmēm.

Mūs atbalsta: portāli notepad.lv, easyget.lv, datuve.lv, boot.lv, reitingi.lv, žurnāls NEXT un Latvijas Biznesa Konsultantu Asociācija (biznesam.lv ).

Jums ir iespēja piedalīties semināru programmas sastādīšanā, atsūtot Jūs interesējošos jautājumus uz e-mail: aleksandra.arhipova@hortus.lv

Dalības maksa: 35 Ls
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedriem, HORTUS Digital un PwC klientiem, Latvijas Biznesa Konsultantu Asociācijas biedriem un klientiem (portāls biznesam.lv) – BEZMAKSAS (vienam uzņēmuma pārstāvim)

Reģistrēšanās
Savus pieteikumus (ar vārdu, uzvārdu, amatu, uzņēmuma nosaukumu un kontaktinformāciju) varat sūtīt uz e-pastu: aleksandra.arhipova@hortus.lv vai info@chamber.lv

Papildus informācija: 29788371

Mūsu eksperti:

Didzis Šimis ir Hortus Digital SIA direktors. Viņa vadītais uzņēmums bija pirmais Baltijā, kurš jau no 2004. gada sāka strādāt pie SaaS (programmatūras nomas) risinājumiem. Šodien Hortus Digital ir viens no vadošajiem uzņēmumiem IT jomā, kurš, balstoties uz jaunākajiem nozares sasniegumiem, veiksmīgi turpina attīstīties SaaS risinājumu tirgū gan Latvijā, gan Eiropā. HORTUS Digital speciālistu komandas darba rezultātā ir radīta unikāla komplekso IT risinājumu nomas platforma, kas piegādā risinājumus praktiski bez jebkādiem ierobežojumiem un starta investīcijām.

Reinis Leveika ir PwC konsultāciju daļas vadītājs Latvijā ar vairāk kā 15 gadu pieredzi uzņēmumu efektivitātes palielināšanā, veicot stratēģiskas pārmaiņas un ieviešot IT risinājumus, kā arī veidojot iekšējo pakalpojumu (SSC) un ārpakalpojumu centrus. Viņš ir īstenojis vairāk kā 20 konsultāciju projektus banku, sabiedrisko pakalpojumu, IT&T, valsts pārvaldes un tirdzniecības uzņēmumos Latvijā, Zviedrijā, Lielbritānijā un Krievijā. Reinim ir bakalaura grāds uzņēmējdarbībā (Latvijas Universitāte) un inženierzinātnēs (Rīgas Tehniskā universitāte), kā arī maģistra grāds inženierzinātnēs (University of Missouri Rolla) un vadības zinātnēs (Latvijas Universitāte).

Kaspars Ummers ir PwC vecākais konsultants, kura specializācija ir organizāciju darba efektivitāte un risku vadība. Viņam ir vairāk kā 30 projektu pieredze visaptverošā uzņēmumu risku novērtēšanā, rīcības plānu izstrādē, kā arī risku vadības sistēmu un procesu ieviešanā. Kaspars ir piedalījies projektos ne tikai Latvijā, bet arī Krievijā, Kazahstanā un Polijā, kā arī iepriekš bijis apdrošināšanas brokeru firmas vadītājs Latvijā. Viņa pieredze apdrošināšanā sniedz priekšrocības optimālu risinājumu izvēlē, izstrādājot risku ierobežošanas pasākumus. Kaspars ir ieguvis bakalaura grādu matemātikā (Latvijas Universitāte) un maģistra grādu risku vadībā (Glasgow Caledonian University).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us