Holivudas cīņa pret pirātismu

Holivuda nesen kārtējo reizi zaudēja cīņā pret pirātismu. The Wall Street Journal šonedēļ ziņoja, ka pēdējā laika iespaidīgākā Holivudas filma American Gangster ir nonākusi pie cilvēkiem nedēļu pirms pirmizrādes. Pēc apskates varēja saprast, ka pirātiskā kopija, visticamāk, ir izveidota no DVD. Universal noliedz DVD sūtīšanu uz Academy Awards, kaut gan pirātiskās kopijas NFO datnē ir rakstīts: “God bless the Awards screener season”.

Protams, šī nav pirmā šāda līmeņa filmas nonākšana pie cilvēkiem nedēļu pirms pirmizrādes, bet kopumā pēc pēdējiem The Wall Street Journal datiem, Holivudai ir izdevies samazināt šādas noplūdes. Vietne newteevee.com ir vēlējusies pārliecināties par šādiem Journal datiem. Tātad.

30 Days of Night. Kinoteātra relīze: 10/12. Tiešsaistes relīze: 10/15. Holivuda 1 : BitTorrent 0.

Why Did I Get Married? Kinoteātra relīze: 10/12. Tiešsaistes relīze: 10/15. Vel viena nosargāta atklāšanas nedēļa. Dīvaini, bet šī filma nav parādījusies tādās vietnēs kā Pirate Bay. Varbūt Tyler Perry zin noslēpumu kā glābt laulības un Holivudu?

The Heartbreak Kid. Kinoteātra relīze: 10/05. Tiešsaistes relīze jau nākamajā dienā. Holivuda 1 : Pirāti 1, ņemot vērā, ka relīze esot bijusi tiešām laba.

The Game Plan. Kinoteātra relīze: 09/28. Tiešsaistes relīze: 09/30.

The Kingdom. Parādījas divas dienas ātrāk par oficiālo kinoteātra relīzi. Tādās vietās kā New York’s Chinatown bija nopērkams DVD.

Resident Evil: Extinction. Kinoteātra relīze: 09/14. Tiešsaistes relīze: 09/16.

Halloween. Kinoteātra relīze: 08/31. Tiešsaites relīze bija pieejama četras dienas ātrāk ar uzrakstu Property of Dimension Films. Nopludinātā versija no gala versijas atšķīrās visai pamatīgi, bet skatīties filmu faniem tas netraucēja. Pēc fanu komentāriem, esot bijusi šī gada labākā filma.

Tātad, kā gāja Holivudai? Var spriest, ka dažos gadījumos ir izdevies novērst filmas noplūdi, kaut gan visos gadījumos filmas ir parādījušās BitTorrent tīklos.

Te (angļu val.) var lasīt kā MPAA cīnās ar pirātismu un nogalina kino prieku.

Avoti: p2p-blog.com, newteevee.com, online.wsj.com

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us