Hitachi apgrozībā laidīs jaunu Blu-Ray/HDD videokameru DZ-HD10H

Gada sākumā Hitachi prezentēja nelielu videokameru DZ-HD9H, kas spēja datus ierakstīt augstas izšķirtspējas kvalitātē; tikai sešus mēnešus pēc šī notikuma kompānija prezentējusi kameras atjaunināto versiju, kas ir ne tikai izmēros mazāka, bet arī tehnoloģiski bagātāka.

Kompānijas pirmais mēģinājums pasauli iepazīstināt ar Blu-Ray formātā ierakstošu videokameru DZ-BD7HA izgāzās. Tā bija pārlieku dārga un neefektīva (nekvalitatīvs un trokšņains attēls), lai to pirktu mājas lietošanai. Nākamais modelis – DZ-BD9H – bija aprīkots ar 5 megapikseļu sensoru, cerībā, ka tas izglābs attēla kvalitāti, taču ierīces dizains bija visai masīvs un neglīts. Jaunais produkts, kas Japānā tirdzniecībā nonāks augusta sākumā, ir mazāks un gaisīgāks, taču tā iekšienē joprojām slēpjas Blu-Ray disku rakstītājs.

[img]/images/upload/hitachi-dz-bd10h.jpg[/img]
Kamera video ieraksta 8 cm lielos Blu-Ray, kā arī DVD-R/-RW/–RAM diskos. DZ-BD10H, tāpat kā iepriekšējos modeļos, atrodams arī 30 GB cietais disks, kurā saglabāt informāciju AVC/H.264 formātā. Kamerai ir 7 megapikseļu CMOS sensors, kas sākotnēji šķiet pilnīgi nevajadzīga iespēja – FullHD video uzņemšanai pietiek ar 2 megapikseļu sensoru. Taču viss ir pārdomāts – pirmkārt, ar šo sensoru iespējams uzņemt kvalitatīvākus foto (saglabājami SD/SDHC atmiņā), otrkārt no vairāk pikseļiem iespējams iegūt kvalitatīvāku gala video.

DZ-BD10H optika ir ar tādu pat 10x tālummaiņu, kā iepriekšējā kamera, taču tai ir jauna optiskā antivibrēšanas sistēma, kas mazina trīcošas rokas nodarīto postu. Papildus tam, kamerā iebūvēta arī šobrīd aktuālā sejas atpazīšanas tehnoloģija, kas automātiski pielāgo ekspozīciju un fokusu.

Hitachi ziņo, ka kameras cena būs zemāka par 950 eiro.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us