Hisense A7 5G – pasaulē pirmais 5G viedtālrunis ar E-Ink displeju

Hisense A7 5G

Ir izveidots unikāls viedtālrunis – Hisense A7 5G, kas ir pasaulē pirmā E-Ink ierīce, kas atbalsta piektās paaudzes mobilos tīklus. Tas ir viedtālrunis ar melnbaltu ekrānu, kas izveidots, izmantojot elektronisko papīru “E Ink”.

Jaunā ierīce ir aprīkota ar 6,7 collu melnbaltu ekrānu ar pikseļu blīvumu 300 PPI (punkti collā). Tajā ir instalēta operētājsistēma Android 10 ar īpaši pielāgotu lietotāja saskarni.

Par viedtālruņa procesoru ir izvēlēts Unisoc Tiger T7510. Mikroshēmu komplekts sastāv no astoņiem kodoliem, kas darbojas frekvencēs līdz 2,0 GHz, PowerVR GM 9444 GPU un 5G modemu ar NSA/SA atbalstu.

Operatīvās atmiņas jeb RAM apjoms ir 6 GB, un cietā diska ietilpība ir 128 GB. Hisense A7 5G viedtālruni darbina 4770 mAh akumulators ar 18 W ātro uzlādi.

Pretēji lielai daļai tirgū pieejamo viedtālruņu, Hisense A7 5G ir iekļauta 3.5mm austiņu ligzda ar AK4377AECB audio DAC un Hi-Res Audio atbalstu.

Hisense A7 5G

Priekšpusē un aizmugurē ir viena kamera, taču to izšķirtspēja nav norādīta. Tiek pieminēta spēja atpazīt lietotājus pēc sejas. Turklāt tālrunī pieejams arī pirkstu nospiedumu lasītājs, kas iebūvēts aizmugurējā vāciņā.
Ierīces darbība nepārprotami ir vērsta uz e-grāmatu un dokumentu lasīšanu. Neparastā ierīce ir pieejama par 470 ASV dolāriem.

Saistītie raksti:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us