Headtechnology ielūdz uz IT Drošības konferenci 12.maijā

Š.g. 12.maijā, Rīgā, viesnīcā „Islande Hotel”, visas dienas garumā notiks starptautiska IT drošības konference „HeadLight2011 – IT drošība Baltijā – no greznības līdz nepieciešamībai”. Konferences mērķis ir sniegt atbalstu Baltijas valstu IT vadītājiem, speciālistiem, sistēmu integratoriem, drošības pārvaldniekiem un citiem interesentiem, iepazīstinot tos ar innovatīvām un pasaulē atzītām iespējām aizsargāt biznesam kritiskus datus un informācijas sistēmas no ārējiem un iekšējiem draudiem.

Konferences organizators jau trešo gadu pēc kārtas ir starptautiskā IT drošības risinājumu distribūcijas kompānija „HeadTechnology”, kas jau vairāk kā 10 gadus pārstāv daudzus vadošos IT drošības pasaules ražotājus Eiropas Savienībā, Austrumeiropas valstīs un citur. Šogad konferencē piedalīsies cilvēki no ASV, Skandināvijas, Beļģijas, Vācijas, Luksemburgas un pārējām Baltijas valstīm.

Visas dienas garumā pasākums, kurš norisināsies divās paralēlās sesijās, sola tā dalībniekiem ne tikai daudz interesantu tehnoloģiju jaunumu, bet arī iespēju klātienē tikties ar ilggadējiem un starptautiski atpazīstamiem nozares speciālistiem, organizēt individuālas diskusijas un aplūkot tuvāk prezentētos risinājumus. Organizātori sola pasākuma aktīvākos apmeklētājus apbalvot ar ražotāju un partneru sarīkotajām balvām, kā arī visiem dalībniekiem – loteriju ar patiešām labām balvām.

Lai reģistrētos uz konferenci, lūdzam reģistrēties www.headlight.lv, kā arī aicinām sekot konferences jaunumiem Twitter @headtechnology

Vairāk par dronu tehnoloģiju jaunumiem, un jaunāk par sasniegumiem dronu novērošanas jomā lasiet Dronelab mājaslapā šeit.

Uz tikšanos konferencē Rīgā, 12.maijā!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us