Halucinogēno sēņu kolekcionārs pretendē uz pusi no Facebook

Amerikānis Pols Čelja, kurš apgalvo, ka 2003. gadā parakstījis līgumu ar Marku Cukerbergu par nodošanu viņam sociālā tīkla Facebook 50% akciju, nodevis tiesā jaunus pierādījumus, kas norāda uz viņa vārdu taisnīgumu.

Pielikumā iesniegumam, kurš tika iesniegts nedēļas sākumā, Čelja iesniedza garu saraksti pa e-pastu, kurā viņš un Facebook dibinātājs apspriež līguma nosacījumus un mājas lapas ar nosaukumu The Face Book sākotnējo stadiju. Savukārt, Facebook vadība atzīst, ka 2003.gadā Cukerbergs, studējot pirmajā kursā, tiešām programmēja priekš Čeljas, bet kategoriski noliedz, ka šis darbs bija attiecināms uz sociālo tīklu, kura darbība tika uzsākta 2004.gadā.

[img]http://datuve/images/upload/20110418012249.jpg[/img]

Advokāti, kuri pārstāv Facebook, noliedz Čeljas sūdzību patiesumu. „Tā ir krāpnieciska prasība, kuru iesniedza notiesāts noziedznieks, un mēs ar prieku aizstāvēsim savu pozīciju tiesā”.

Pagājušajā gadā Čelja, kuram piederēja koksnes granulu ražošanas bizness, tika arestēts par savu klientu krāpšanu, ziņo The New York Times. Turklāt, 1997.gadā Čelja tika atzīts par vainīgu halucinogēno sēņu glabāšanā, atgādina The Daily Telegraph.

Kā avots izmantotas The Daily Telegraph un The New York Times.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us