Haleron laiž klajā iLet Mini HAL planšetdatoru

Visi joprojām atceras ažiotāžu, kādu sacēla [url=http://datuve/raksts/3206/Pirmie_iespaidi_par_Apple_iPad/]Apple iPad[/url] planšetdatora parādīšanās. Jau tad bija skaidrs, ka arī citi uzņēmumi drīz mēģinās piedāvāt ko līdzīgu. Tagad uzņēmums Haleron, kam jau ir pieredze planšetdatoru un MID ierīču veidošanā, laidis klajā jaunumu – iLet Mini HAL planšetdatoru ar Android operētājsistēmu, LCD skārienjutīgu displeju un VIA 600 MHz procesoru.

iLet Mini HAL 7 collu displejam ir 800×480 pikseļu izšķirtspēja. Ierīcei ir 128MB DDR2 RAM un 2GB ietilpība, kuru iespējams palielināt ar SD kartes slota palīdzību līdz 32GB. Tāpat ierīcei ir 2 USB pieslēgvietas, WiFi, Ethernet, mikrofona un austiņu pieslēgvietas. Jaunais planšetdators atbalsta ePub, TXT un HTML e-grāmatu formātus, AVI video, MP# audio un JPG attēlus, kā arī Word, Excel un PowerPoint failus.

[img]http://datuve/images/upload/20100227105650.jpg[/img]
Ierīces ražotāji apgalvo, ka tās akumulators nodrošina 16 stundas darbības laika (72 stundas [i]standby[/i] režīmā). Planšetdatora lietotāji varēs skatīties YouTube video un spēlēt dažas jau iepriekš ieinstalētas spēles. Jaunā ierīce būs pieejama melnā un baltā krāsā.

Haleron iLet Mini HAL var iegādāties uzņēmuma [url=http://haleron.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=20&category_id=6&option=com_virtuemart&Itemid=63&vmcchk=1&Itemid=63]tīmekļa vietnē[/url] par 200 ASV dolāriem.

[url=http://www.tgdaily.com/mobility-features/48613-hal-tablet-takes-on-pricey-ipad]TG Daily[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us