Hakeri nozaguši vairāk nekā miljonu DiRT 3 spēles Steam kodu

Informāciju ziņu portālos liecina, ka tīmeklī nonākuši 1,7-3 miljoni Codemasters veidotās spēles DiRT 3 Steam kodu. Bija paredzēts, ka kodi tiks piešķirti konkrētu Radeon karšu pircējiem. Taču spēles veidotāju un AMD plāns, acīmredzot, ir izgāzies, jo hakeri ieguvuši kodus no uzņēmuma servera un publicējuši tos dažādos forumos.

Konkrēts kodu skaits pagaidām nav noskaidrots, taču Codemasters ziņo, ka cenšas bloķēt kodus, lai Steam lietotāji tos nevarētu izmantot. Nav skaidrs, vai lietotāji vienkārši zaudēs pieeju spēlei vai viņu konti tiks bloķēti, tādēļ ieteicams kādu laiku uzmanīties no uzkrītošiem piedāvājumiem eBay un citās vietnēs.

[img]http://datuve/images/upload/20110907173734.jpg[/img]
Portāls Gamasutra atzīmē, ka šis ir jau otrais nopietnais gadījums pēdējo mēnešu laikā, kas saistīts ar hakeriem un Codemasters. Jūnijā spēļu izstrādes uzņēmums paziņoja, ka hakeri ielauzušies uzņēmuma vietnē un piekļuvuši tās lietotāju personīgajai informācijai – tūkstošiem reģistrētu CodeM un foruma lietotājvārdu, e-pasta adrešu, tālruņa numuru, paroļu, IP adrešu u.c. Informācija par maksājumiem gan neesot apdraudēta.

[url=http://www.techspot.com/news/45363-hackers-steal-more-than-1-million-steam-codes-for-dirt-3.html]TechSpot[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us