GTA datorspēles iespaidā Taizemē puisis nogalina taksistu

Pirms laika ziņojām par kādu ASV māmiņu apvienību, kas sava tēla spodrināšanai pieprasījusi izmainīt datorspēles Grand Theft Auto pārdošanas kārtību. Savā ziņā saistīts atgadījums noticis Taizemē, kur videospēļu veikalos no plauktiem šīs spēles IV daļa pat izņemta no pārdošanas – šāds lēmums nācis no valdības puses un noticis viena šaušalīga atgadījuma dēļ.

Iemesls tam ir kāds pusaudzis, kurš nogalinājis taksistu, paņēmis viņa mašīnu, nejauši auto ielicis atpakaļgaitas ātrumā un zaudējis kontroli pār to. 19 gadus vecais jaunietis Polvats Čino (Polwat Chino) policijai skaidrojis, ka viņš mēģinājis atdarināt ainu ar taksista aplaupīšanu un viņa mašīnas zādzību – gluži kā tas notiek populārajā GTA spēlē. Vaininieks nodarījumā atzinies un policijai un žurnālistiem pat parādījis kā tas notika – 54 gadus veco taksistu izvilka no auto, ar nazi iedūra viņam desmit reizes un tad mēģināja aizbēgt.

[img]/images/upload/taxi.jpg[/img]
Puisis raksturots kā vidusmēra GTA spēlētājs, kam bija nepieciešama papildu nauda, lai varētu atļauties vēl kādu brītiņu paspēlēt iecienīto spēli vietējā interneta salonā. Pēc notikušā policijai skaidrots, ka vainīgais vēlējies uzzināt vai tiešām nogalināt un braukt ar auto ir tik pat viegli kā spēlē; diemžēl nogalināt viņam izdevās „labāk” kā braukt. Pēc Taizemes likumiem tiesas spriedums par nāvējošu ieroču nēsāšanu, aplaupīšanu un nogalināšanu var būt pat nāvessods.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us