Gran Turismo 5 spēle veidotājiem izmaksājusi 60 miljonus USD

Spēļu cienītāju piecus gadus ilgā spēles „Gran Turismo 5” gaidīšana pavisam drīz būs galā – spēle tiks laista klajā novembrī. Ļoti iespējams, ka šoreiz vietā būs teiciens „Labs nāk ar gaidīšanu”, jo spēlē būšot 1000 automašīnas, izstrādātas līdz sīkākajām detaļām. „Gran Turismo 5” solās būt spēļu cienītāju acīm ļoti baudāma, taču tas nav nācis viegli – lai reālāk attēlotu no izpūtējiem plūstošos dūmus un automašīnu sadursmju laikā uz visām pusēm lidojošām dzirksteles, spēles izstrādātājiem nācies šķirties no 60 miljoniem ASV dolāru.

Spēlētāju izvēlei piedāvātās 1000 automašīnas iedalītas divās kategorijās – [i]Standard[/i] un [i]Premium[/i]. [i]Premium[/i] klases automašīnām būs precīzi atveidota mašīnas iekšiene, izpūtēji, kā arī mašīnas apakšējā daļa (gadījumiem, kad mašīna apgāžas uz jumta). Tāpat šīm mašīnām braucēja pārgalvīgas braukšanas rezultātā deformēsies un pat atdalīsies atsevišķas detaļas. Šajā automašīnu klasē būs Ferrari Enzo un Lamborghini Gallardo.

[img]http://datuve/images/upload/20100620155349.jpg[/img]
[i]Standard[/i] klases automašīnām nebūs precīzi attēlotu interjeru. Šajā kategorijā ietilps Lamborghini Countach un Ford Mustang. Šai spēles versijai būs [i]Travel Photo[/i] režīms, kurā spēlētājam tiks dots iespēja pabraukāt pa Itāliju un Japānu un uzņemt attēlus dažādās populārās vietās. Tāpat spēlei pievienota iespēja [i]My Lounge[/i] – tā ir spēlētāja personīgā istaba, kurā viņš var sazināties ar citiem spēlētājiem, piedalīties sacīkstēs ar tiem un vērot citu spēlētāju braucienus.

Spēle tiks izdota arī īpašā kolekcionāru versijā, kurai tiks pievienota 300 lappušu bieza brošūra un 2009 Nissan GT-R Spec V modelis.

Gran Turismo spēle ir visvairāk pārdotā PlayStation konsoles spēle – kopš 1997.gada pārdoti 55 miljoni spēles vienību.

[url=http://www.dailytech.com/Gran+Turismo+5++is+Rich++in+Detail+Development+of+Game+Cost+Upwards+of+60M/article18762.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us