Google ziņo, ka šogad klēpjdatorus ar Chrome OS varam negaidīt

Google izpilddirektors Ēriks Šmits paziņojis, ka klēpjdatori ar Google Chrome OS šogad pie patērētājiem nenonāks. Iepriekš tika plānots, ka šī gada novembrī vai decembrī tirgū nonāks vairāku ražotāji klēpjdatori ar Chrome OS. Kā daži no ražotājiem tika minēti Acer, Hewlett-Packard un Google.

Taču pirms nedēļas tīmekļa giganta Google izpilddirektors Ēriks Šmits paziņojis, ka Chrome OS parādīsies tirgū vēlāk – vismaz pēc pāris mēnešiem. Sīkumos Šmits nav iedziļinājies. Arī aptaujātie ražotāji nav vēlējušies komentēt situāciju un minēt laiku, kad tirgū varētu parādīties datori ar jauno operētājsistēmu.

[img]http://datuve/images/upload/20101122233227.jpg[/img]
Kas ir aizkavēšanās iemesls? Pēc analītiķu domām, interneta gigants nolēmis atlikt operētājsistēmas laišanu klajā līdz brīdim, kad tā būs pielāgota darbam planšetdatoros, kas kļūst aizvien populārāki patērētāju vidū. No otras puses, pēc Šmita teiktā var spriest, ka Chrome OS saglabās savu lomu kā platforma, kas paredzēta ierīcēm ar klaviatūru.

Šmits vēlreiz apstiprināja, ka operētājsistēma darbosies visas aplikācijas, kas pašlaik pieejamas Google veidotajā Chrome tīmekļa pārlūkā. Chrome pārlūku pašlaik lieto vairāk nekā 70 miljoni cilvēku.

[url=http://hard.compulenta.ru/577577/]Compulenta[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us