Google ziedo organizācijai Wikimedia Foundation divus miljonus ASV dolāru

Google sniegusi finansiālu atbalstu 2 miljonu ASV dolāru apmērā bezpeļņas organizācijai [url=http://wikimediafoundation.org/wiki/Home]Wikimedia Foundation[/url], pateicoties kurai mēs varam lietot populāro Wikipedia tīmekļa vietni. Nauda tikšot izmantota tehniskās infrastruktūras uzlabošanai, lai padarītu Wikipedia vietni „pieejamāku un ērtāku lietošanai”.

„Bezgalīgi plašais kopīgi veidotais saturs ir nenovērtējama vērtība jebkuram interneta lietotājam,” stāsta Google līdzdibinātājs Sergejs Brins ([i]Sergey Brin[/i]). Wikipedia ir plašs informācijas avots, kas pieejams tiešsaistē. Vietnē atrodamā informācija bieži vien parādās Google meklēšanas rezultātos. Wikimedia Foundation ir arī citi projekti, piemēram, Wikibooks bibliotēka un Wiktionary vārdnīca.

Wikipedia galvenokārt tiek finansēta no individuāliem ziedojumiem. Līdzekļu vākšanā, kas norisinājās no 2009. līdz 2010.gadam, 240 tūkstoši cilvēku saziedoja vairāk nekā 8 miljonus ASV dolāru, par 500 tūkstošiem pārsniedzot cerēto summu. Ziedotāju skaits ir ievērojami audzis, jo iepriekšējā ziedojumu vākšanas reizē, kas norisinājās 2008.gadā, tika saņemti 125 tūkstoši ziedojumu.

[url=http://news.cnet.com/8301-30685_3-20000075-264.html]CNET[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us