Google Wave projekts pārtraukts

Google vakar paziņoja par saviem plāniem pārtraukt Google Wave projektu. [url=http://datuve/raksts/3064/Google_Wave/]Google Wave[/url] ir platforma reālā laika komunicēšanai un sadarbībai, kuru Google laida klajā pirms pāris mēnešiem. Dēvēts arī par „e-pasta slepkavu”, šis rīks izraisīja lietotāju interesi, taču izrādās, ka tomēr tas nav spējis attaisnot cerības.

Kādēļ Google Wave nespēja piesaistīt pietiekamu lietotāju uzmanību? Vai tas bija pārāk sarežģīts, vai tieši otrādi – nepiedāvāja lietotājiem nepieciešamās iespējas? Lai arī kāds būtu iemesls, Google nolēmuši pārtraukt projekta attīstību, kā iemeslu norādot pārāk mazu interesi no lietotāju puses.

[img] http://datuve/images/upload/20091124201009.jpg[/img]
Lai gan projekta attīstība ir pārtraukta, uzņēmums apgalvo, ka Google Wave vietne tiks uzturēta vismaz līdz šī gada beigām. Turklāt Google veido rīkus, kas palīdzēs lietotājiem atgūt saturu no Wave. Galvenās Wave koda daļas ir pieejamas kā atklātais pirmkods, lai Google klienti un partneri varētu turpināt uzņēmuma iesākto. Projektā izmantotā tehnoloģija netiks pamesta novārtā, tā tiks izmantota citos projektos.

[url=http://www.techspot.com/news/39876-google-wave-killed-drifts-into-the-sunset.html]TechSpot[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us