Google veiks pētījumu, busiņā apceļojot Ameriku

google

Google vēlas iegūt labāku priekšstatu par to, kā cilvēki izmanto viņu produktus, tādēļ kompānija tā noskaidrošanai ir savākusi dažādus speciālistus un norīkojusi viņus braucienā ar baltu, lielu busiņu pa ASV.

Balstoties uz “Associated Press” sniegtajiem datiem, Google transportlīdzeklis ceļojuma laikā martā un aprīlī piestās vairākās pilsētās, lai aicinātu cilvēkus uz Google produktu testēšanu. Kompānijas pētnieki pētīs šos cilvēkus – kā viņi izmanto viedtālruņos esošās aplikācijas, tādējādi cerot iegūt labāku priekšstatu ārpus Silikona ielejas. “Mēs centīsimies nokļūt pēc iespējas vairākās vietās, lai sastaptu iespējami vairāk cilvēku un iegūtu lielāku informāciju saistībā ar mūsu veicamo pētījumu”, tā izteicās “Google Maps” un UX pētniece Laura Granka.

Google ar busiņu ir paredzēts piestāt tādās pilsētās kā Ņujorka, Chapel Hill, Clemson, Atlanta, Boulder, Salt Lake City, Reno un South Lake Tahoe. Tiek ziņots, ka Google papildus piestās arī pie tuvumā esošajām koledžām, parkiem un bibliotēkām, plānojot brauciena laikā savākt līdz pat 500 cilvēkiem. Turklāt pats pētījuma pasākums var ieilgt līdz pat pusotru stundai, bet cilvēki, kas piedalīsies šajā interesantajā Google pētījumā – tiks pie īpašām dāvanu kartēm.

Nav gan īsti skaidrs, cik daudz Google cer iegūt no šī pētījuma. Kompānija pati par sevi veic dažnedažādus pētījumus savās telpās, taču šoreiz Google vēlas pamest savas telpas un gūt lielāku un reālāku priekšstatu, ceļojot pa Ameriku un eksperimentējot ar pilnīgi svešiem cilvēkiem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us