Google veido planšetdatoru ar Android operētājsistēmu

Būsiet ievērojuši, ka pašlaik lielākā daļa ziņu tehnoloģiju jaunumu pasaulē ir saistīta ar Apple veidoto iPad planšetdatoru vai iPhone OS 4.0. Ja ir kāds uzņēmums, kas spētu novērst uzmanību no šiem Apple jaunumiem, tad tas noteikti ir meklēšanas gigants Google. Balstoties uz New York Times sniegto [url=http://www.nytimes.com/2010/04/12/technology/12slate.html]informāciju[/url], Google drīz piedāvās savu planšetdatoru.

Google izpildirektors Ēriks Šmits ([i]Eric Schmidt[/i]) paziņojis, ka jaunajai ierīcei būšot Google veidotā Android operētājsistēma. Tas nozīmē, ka planšetdatoram būs pieeja augošajam Android Market programmatūras veikalam un to varēs izmantot arī kā e-grāmatu lasīšanas ierīci.

Šī nav pirmā reize, kad parādās informācija par Google veidotu planšetdatoru. Pirms janvārī tika paziņots par iPad, meklēšanas gigants jau bija izveidojis video par planšetdatora konceptu. Jāpiebilst gan, ka video redzamajam konceptam bija Chrome OS.

[img]http://datuve/images/upload/20100412225028.png[/img]
Pēc Apple lielajiem panākumiem iPad pārdošanas apjomu ziņā (pirmajā dienā uzņēmums pārdeva 300 tūkstošus planšetdatoru) nav jābrīnās par jaunu dalībnieku iesaistīšanos planšetdatoru tirgū. HP drīz laidīs klajā savu Slate planšetdatoru ar 1,63GHz Atom procesoru, savukārt Microsoft nenoliedz ziņas par šogad gaidāmo [url=http://www.dailytech.com/TegraPowered+Microsoft+Courier+to+Wage+War+With+iPad+Late+This+Year/article17838.htm]Courier[/url] planšetdatoru ar diviem displejiem.

Jācer vien, ka Google ņems vērā Apple iPad trūkumus un pievienos savam planšetdatoram kameru, USB pieslēgvietas un SD karšu slotu.

[url=http://www.dailytech.com/Tired+of+the+iPad+Google+May+Cure+Your+Woes+with+an+Androidbased+Tablet/article18110.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us