Google TV sastapusi telekorporāciju pretošanos

Lai arī pirmie televizoru modeļi ar Google TV jau ir nonākuši pārdošanā, projekta veiksmīgums ir apšaubāms. To veicina arī amerikāņu televīzijas raidītāji, kuri nevēlas ielaist Google savā tirgū.

Trīs lielākie televīzijas tīkli nobloķēja Google TV pieeju savām mājas lapām, kurās tiek izvietoti viņu televīzijas raidījumi, ziņo Reuters ar atsauci uz situācijai tuvāko avotu.

Pagaidām konkrēti nav zināms par Walt Disney Co un NBC Universal pozīciju, kura tuvākajā laikā nemainīsies. Turklāt, korporācijai Disney pieder televīzijas tīkls ABC, bet kompānijai NBC – populārs sporta kanāls ESPN. Televīzijas tirgus gigants FOX arī nobloķēja pieeju Google, bet galīgais lēmums par atteikšanos no sadarbības vēl nav pieņemts. Agrāk kļuva zināms, ka pieeju savu raidījumu pilnām versijām Google ierobežoja kompānija CBS.

[img]http://datuve/images/upload/20101026135349.jpg[/img]

Tādējādi, pagaidām no lielākiem televīzijas tīkliem tikai CNN un HBO atbalstīja Google. Sliktas ziņas pienāca nelaikā, jo kompānija tikko palaida savu pirmo televizoru kopīgi ar Sony. Sanāk, ka, to pērkot, jūs iegūstat to pašu televizoru ar iespēju skatīties video no YouTube un tīmekļa pārlūku.

Vērts atzīmēt, ka YouTube video skatīšanās uz lielā ekrāna ir diezgan apšaubāma bauda tāpēc, ka lielākajai daļai no tiem ir zema izšķirtspēja.

Kā avots izmantota Reuters.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us