Google Translate – tagad pielāgota arī iPhone

Google piedāvātais tiešsaistes tulkotājs mums ar datora palīdzību ļauj ielūkoties Japānas, Ķīnas vai pat Mozambikas mājaslapās, taču, kad esat ceļojumā, dators parasti tiek atstāts viesnīcā un to aizvieto specifiskas tulkošanas ierīces. Kompānija paziņojusi par īpaši Apple tālrunim iPhone piemērotu Google Translate versiju, tādējādi ļaujot ierīci pārvērst par pasaules labāko tulku.

Lai arī iPhone ir viens no pilnīgākajiem tālruņiem un tā tīmekļa pārlūkošanas iespējas ir fenomenālas, daudzas mājas lapas nestrādā korekti (un tās nav tikai ar Flash piebāztas vietnes) – bieži vien problemātiskas ir ar AJAX tehnoloģiju būvētās lapas, un viena no tādām ir arī Google Translate. Tas šobrīd iegriež pamatīgu robu popularitātē, jo Google piedāvā 23 dažādu valodu atbalstu un spēj tulkot gan vārdus, gan teikumus, gan pat veselas interneta lapas.

[img]/images/upload/googletranslateforiphone.jpg[/img]
Problēmas risināšanai Google radījuši iPhone pielāgotu Translate versiju, kas joprojām atrodama zem translate.google.com saites. Kā skaidro kompānijas pārstāvji, jaunā versija ir optimizēta un darbojas ļoti ātri. Tā ļauj bez problēmām piekļūt visām Google Translate funkcijām un valodām. Kas interesanti, lietotājam pieejami visi iepriekš veiktie tulkojumi pat tad, kad nav pieejams nekāda veida internets. Google vēsta, ka 1 MB var ietilpināt 200 līdz 400 tulkojumus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us