Google sociālajā tīklā tiks realizēta masu videočata funkcija

TechCrunch žurnālisti spējuši atrast jaunu informāciju par nākotnes Google sociālo tīklu, kurš pazīstams ar segvārdu «Google +1».

Tas izpildīts plagina formā tīmekļa pārlūkam vai arī mobilā aplikācijas formā. «Google +1», tāpat kā lielākie sociālie tīkli, ļaus dalīties interesantā informācijā ar draugiem un būt lietas kursā par to, kas patīk viņiem.

Bet liekas, ka Google grasās pievienot arī virkni unikālu funkciju. Kļuva zināms, ka interneta kompānija plāno realizēt videočatu «Google +1» ietvaros, turklāt tam būs vairāk iespēju, kā mūsdienu analogiem no Skype, Cisco un citiem konkurentiem. Šī funkcija ļaus veidot videokonferences ar 12 cilvēku piedalīšanos – un tā vēl nav robeža.

[img]http://datuve/images/upload/20101222012125.jpg[/img]

Ir vērts atzīmēt, ka videočata funkciju pēdējā laikā aktīvi virza daudzas kompānijas, turklāt tos interesē tieši masu videokonferences. Interesanti, ka Apple iChat ir iespēja kontaktēties uzreiz ar četriem lietotājiem, kas videočata ietvaros tika realizēta diezgan sen. Pēdējā Skype 5.0 beta- versijā parādījies 10 dalībnieku atbalsts videokonferencēs.

Anonīms avots, kurš jau izmēģinājis «Google +1» jauno funkciju, atzīmēja TechCrunch žurnālistiem, ka tā darbojas labi un ir ļoti viegli sadarboties ar šo opciju. Pietiek izvēlēties draugus un nospiest pogu, videočats tiks aktivizēts.

Kā avots izmantota TechCrunch.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us