Google samaksās lietotājiem par atrastām vājām vietām savās mājas lapās

Maksimālais apbalvojums par vājām vietām, kas atrastas Google.com, Youtube.com, Blogger.com, Orkut.com un citās Google mājas lapās, sastādīs $3133,7.

Google uzsākusi lietotāju apbalvojumu programmu par vājām vietām, kuras atrastas savās mājas lapās. Par to tiek ziņots oficiālajā kompānijas blogā.

Bāzes apbalvojums par vājo vietu Google.com, Youtube.com, Blogger.com, Orkut.com un citās mājas lapās, kuras pieder Google, ir $500. Ja vājā vieta nopietni draud lietotāju drošību vai to bija ļoti grūti atrast, izmaksa tiks palielināta līdz $3133,7.

Google sagaida no lietotājiem īsziņas par XSS- un XSRF-vājām vietām, kā arī par vājām vietām, kuras padara iespējamu pieeju citu lietotāju datiem. Turklāt apbalvojumi par vājām vietām ОS Android, Picasa un citos Google klientu pielikumos nav paredzēti. Apbalvojumu nesaņems arī tie lietotāji, kuri paziņoja par bagu atklātos avotos pirms tā, kad tas tika izlabots.

[img]http://datuve/images/upload/20101106173945.jpg[/img]

Lietotāju premēšanas programmu Google ieviesa 2010.gada janvārī. Līdz novembrim programma izplatījās tikai uz vājām vietām, kuras atrastas Chrome tīmekļa pārlūkā. Tagad Google palielināja apbalvojumu par „sarežģītām” vājām vietām no $1337 līdz $3133,7.

Kā avots izmantota Google.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us