Google portāls YouTube bloķē mūzikas video, IT frīki tos turpina skatīties


Jau labu laiku mājas ballītēs iecienītā plašu skandēšana bija nomainījusi Youtube klipu skatīšanās, kur viesi izvēlējās sev tīkamos skaņdarbus un demonstrēja tos saviem draugiem. Nu šai izklaidei ir daži ierobežojumi. Globālais aizliegšanas neprāts, kuru iespējams var nodevēt par hronisku naudas trūkumu ir paveicis savu. Google uzņēmums Youtube bloķē pieeju daudziem mūzikas klipiem, ja skataties tos no Latvijas IP adreses. Protams tas nekavē kārotos Youtube klipus noskatīties IT frīkiem, kuriem nomainīt IP adresi uz ASV piederošu, nesagādā lielas problēmas.

Tālāk sekos maza instrukcija Youtube aizlieguma ignorēšanai. Pozitīvi ir tas, ka tālākminētā metode darbojas bez iejaukšanās datora uzstādījumos, kas dažkārt var būt neiespējama, ja datora lietotājam nav tiesību mainīt IP uzstādījumus.

1) Dodamies uz Youtube mūzikas sadaļu Music -> Top Music, un uzspiežam uz kāda no klipiem, parādās nepatīkams uzraksts angļu valodā “This video is not available in your country. ”

2) Ierakstam Google meklētājā frāzi “Youtube Proxy” un mums parādīsies 2 900 000 (Divi miljoni deviņisimti tūktoši) rezultātu. Izvēlamies sev patīkamo, es izvēlos YoutubeProxy.org.

3) Dodamies uz Youtube mūzikas sadaļu Music -> Top Music, un uzspiežam uz kāda no kārotajiem mūzikas klipiem, un šoreiz parādās patīkams saturs, tiek atskaņots klips.

Piebildīšu, ka dotā metode nav vienīgā Youtube mūzikas ierobežojumu apiešanā. Augstākminētā informācija domāta tikai izglītošanās nolūkos, par sekām atbild paši lietotāji. Šo metodi nedrīkst izmantot, ja vēlaties būt balti un pūkaini.

Resursi internetā:

http://www.youtube.com/watch?v=ZIkzQYns61Q (Jums šo klipu nav iespējams redzēt no Latvijas IP adreses)

http://www.youtubeproxy.org Interneta resurss, ar kura palīdzību var skatīties aizliegtos Youtube klipus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us