Google piedāvā tīmekļa pārlūka Chrome jaunāko stabilo versiju

Google vakar paziņojuši par tīmekļa pārlūka Chrome 8 stabilo versiju. Jaunajā pārlūka versijā izlabotas vairākas nepilnības, kā arī tas piedāvā iebūvētu PDF failu lasītāju PDF Viewer un Chrome Web Store veikala atbalstu. Chrome 8.0.552.215 ir stabila pārlūka versija, kuras pamatā ir Chrome 8.0.552.215 beta versija.

Google apgalvo, ka šajā pārlūka versijā izlabotas vairāk nekā 800 nepilnības. Jaunajā pārlūka versijā atrodamais PDF failu lasītājs izmanto [i]sandbox[/i] tehnoloģiju, kas būs pieejama arī jaunākajos Adobe produktos. Chrome pārlūkā PDF fails tiek atvērts izolētā režīmā, jaunā cilnē. Pat ja failā ir kaitīgs kods, tas nespēs mainīt un ievainot sistēmas informāciju un piekļūt sistēmas procesiem.

Ja aizvērsit cilni ar PDF failu, varat turpināt lietot pārējās cilnes. Pateicoties 800 nepilnību labojumiem Chrome 8 ir gandrīz divas reizes ātrāks par Chrome 7. Jaunā pārlūka versija piedāvā arī Chrome Web Store veikala atbalstu, ļaujot lietotājiem piekļūt bezmaksas un maksas programmām.

[img]http://datuve/images/upload/20101203111646.jpg[/img]
Ja interesē citi pārlūki, Mozilla Firefox 4.0 Beta 8 versija gaidāma nākamnedēļ, savukārt Opera 11 beta versija jau pieejama lejupielādei.

[url=http://www.techtree.com/India/News/Google_Chrome_8_Stable_Build_Released/551-113658-643.html]Techtree[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us