Google+ piedāvā lietotājiem spēles, Facebook atbild

Google savā sociālajā tīklā Google+ laiduši klajā duci dažādu spēļu, to skaitā populāro Angry Birds. Facebook ņēmuši vērā Google gājienu un devuši “atbildes triecienu” ar jaunām iespējām Facebook spēļu cienītājiem.

Lai gan Facebook lietotāju skaits ir nesamērojami lielāks (Facebook – aptuveni 750 miljoni lietotāju, Google+ – aptuveni 25 miljoni), izskatās, ka lielākais sociālais tīkls tomēr uzskata jauno pretinieku par nopietnu sāncensi. Lai gan jaunās Facebook spēļu iespējas tikušas izstrādātas jau labu laiku, tās noteikti tika laistas klajā tieši šobrīd, lai novērstu uzmanību no jaunā Google+ piedāvājuma.

[img]http://datuve/images/upload/20110812144935.jpg[/img]
Jauno Facebook spēļu iespēju klāstā ir lielāks spēles ekrāns un jaunumu josla, kurā uzskatāmi parādīta lietotāja kontaktu spēļu aktivitāte, rezultāti un sasniegumi. Lietotājs var kontrolēt, kuru spēļu aktivitāti un rezultātus redzēs citi lietotāji. Pavisam drīz atsevišķas spēles (piemēram, CityVille, Zoo World, Monter World un Mystery Manor) varēs spēlēt pilnekrāna režīmā.

[img]http://datuve/images/upload/20110812144952.jpg[/img]
Lai gan tieši pateicoties Facebook aizsākās uzplaukums sociālo spēļu jomā, kurai nu pieslēdzies arī Google+, acīmredzot gigants uzskata, ka nevar gulēt uz lauriem, un jāturpina pilnveidot tīkla būtiskākās sadaļas.

[url=http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2390982,00.asp]PC Mag[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us