Google piedāvā jaunu meklēšanas algoritmu – Caffeine

Dažiem varētu šķist, ka Microsoft jaunais meklēšanas algoritms Bing, kas drīz vien darbinās Yahoo meklētāju, kādā ziņā varētu ietekmēt Google. Taču meklēšanas gigants, kuram pieder apmēram divas trešdaļas no tiešsaistes meklēšanas tirgus, ir spēris soli uz priekšu, lai apklusinātu kritiķus, piedāvājot visai daudzsološu pēcnācēju tā pašreizējam meklēšanas algoritmam.

Izskatās, ka jaunais meklēšanas algoritms ar nosaukumu „[i]Caffeine[/i]” sniegs Google nepieciešamo stimulu, piedāvājot vairāk un labākus meklēšanas rezultātus. [url=http://www.dailytech.com]DailyTech[/url] veikuši nedaudz papētījuši jaunā algoritma darbību, atklājot, ka tas tiešām piedāvā vairāk rezultātu un konkrētajā gadījumā (meklēta frāze „[i]DailyTech global warming[/i]”) tie bijuši arī precīzāki.

Komentāri Google blogā ir dažādi – citi lietotāji priecājas, ka jaunais algoritms piedāvā vairāk rezultātu no Twitter lapām, tādā veidā ļaujot vieglāk atrast personas un uzņēmumus. Caffeine arī samazinot spama daudzumu meklēšanas rezultātos. Neiztikt arī bez kritikas – daži sūdzas, ka nevarot atrast savu tīmekļa vietni, citiem ir problēmas ar meklētāja izmantošanu mobilajā tālrunī.

Jaunā meklētāja izmēģinājuma versija ar savu parādīšanos ir pārsteigusi daudzus. Ir bijusi informācija, ka Google strādā pie jauna meklētāja izveides, taču precīzs datums, kad tas varētu parādīties, nebija zināms. Lietotāji par jaunumu uzzināja tad, kad Google darbinieki blogā ievietoja saiti uz [url=http://www2.sandbox.google.com/]jauno meklētāju[/url].

Raksta avots – [url=http://www.dailytech.com/Google+Debuts+New+Caffeine+Search+Engine/article15952.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us