Google piedāvā digitālo grāmatu meklēšanas un lasīšanas servisu iPhone un Android lietotājiem

Google veidotā Book Search iespēja jau krietnu laiku ir pieejama interneta lietotājiem, taču nu arī iPhone un Android ierīču lietotāji varēs izmantot šo pakalpojumu savos tālruņos.

Viedtālruņu lietotājiem pieejams vairāk nekā pusmiljons grāmatu (1,5 miljoni ASV iedzīvotājiem). Šīs grāmatas varēja atrast arī Google Book Search interneta versijā, taču tagad tās ir pielāgotas lasīšanai mazajos ekrānos, atstājot oriģinālos attēlus un formatējumu.

[img]/images/upload/20090207153949.jpg[/img]
Jaunais servis Google Mobile Book Search ir piejams iPhone/iPod Touch un Android lietotājiem. Nav nepieciešama atsevišķa programma, serviss ir pieejams ievadot pārlūkā adresi [b]books.google.com/m[/b]. Grāmatas iespējams meklēt pēc autora, nosaukuma, kā arī dažādās kategorijās – ekonomika, klasika, zinātne un matemātika, ceļošana un daudzās citās.

[img]/images/upload/20090207154016.jpg[/img]
Interneta versijas lietotājiem pieejamas skenētas grāmatu versijas, savukārt mobilās versijas lietotājiem tiek piedāvātas ar optisko simbolu atpazīšanas tehnoloģiju ([i]optical character recognition[/i]) apstrādātas versijas. Ieskenētās un teksta formātā pārveidotās grāmatu versijas nav pārbaudītas, tādēļ, atrodot kādu neskaidru vietu tekstā, lietotāji var apskatīt arī nepārveidoto failu (attēla veidā).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us