Google paziņo par Google Instant meklēšanas iespēju

Google Labs bieži piedāvā jaunas iespējas, un vakar tīmekļa meklēšanas gigants paziņoja par jaunu meklēšanas iespēju – Google Instant. Tiek apgalvots, ka šī iespēja katrā meklēšanas reizē palīdzēs lietotājam ietaupīt vidēji 2-5 sekundes laika. Jaunā meklēšanas iespēja attēlo meklēšanas rezultātus, kamēr lietotājs turpina rakstīt.

Tā vietā, lai piedāvātu meklēšanas rezultātus tikai tad, kad lietotājs nospiedis taustiņu [i]Enter[/i], Google Instant sāks nekavējoties meklēt rezultātus un attēlot tos zem meklēšanas joslas, tiklīdz kā lietotājs sācis rakstīt tajā. Jo vairāk lietotājs ierakstījis joslā, jo precīzāki kļūst meklēšanas rezultāti.

[img]http://datuve/images/upload/20100909175215.jpg[/img]
Google Instant galvenās iespējas: Meklētājs dinamiski attēlo meklēšanas rezultātus, kamēr lietotājs raksta, lai tas ātrāk varētu atrast meklēto. Viena no Google Instant galvenajām tehnoloģijām ir meklēšanas teksta turpinājuma prognozēšana. Meklētāja prognoze parādās gaiši pelēkā krāsā aiz lietotāja ierakstītā teksta, pirms lietotājs pārtraucis rakstīt. Šīs meklētāja prognozes var nomainīt ar pele skrollera palīdzību.


Google skaidro: „Svarīgākā pārmaiņa ir fakts, ka pie nepieciešamajiem meklēšanas rezultātiem var nokļūt daudz ātrāk, nepabeidzot rakstīt nepieciešamo informāciju un pat nespiežot taustiņu „Meklēt”.” Google uzskata, ka meklēšanu atvieglos arī iespēja aplūkot meklēšanas rezultātus rakstīšanas laikā.

Google Instant būs pieejams Chrome 5/6, Firefox 3, Safari 5 un IE 8 lietotājiem.

[url=http://www.dailytech.com/Google+Launches+Google+Instant+Search/article19573.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us