Google pārtrauc Nexus One smartfona online pārdošanu

IT korporācija Google paziņoja par Nexus One smartfona online pārdošanas pārtraukšanu. Turpmāk telefonu varēs nopirkt tikai mazumtirdzniecības veikalos vai pie operatoriem – Google partneriem.

“Google pārtrauks tirgot Nexus One smartfonu, kas balstās uz operētājsistēmas Android 2.1 bāzes”, raksta Read Write Web. Google pārstāvji Nexus One veltītajā blogā paziņoja, ka ierīces ražotājs – Taivānas kompānija HTC – nosūtīja viņiem pēdējo smartfonu partiju.

Šie aparāti būs pēdējie, kurus varēs iegādāties caur Google mājas lapu. Turpmāk, Nexus One varēs iegādāties mazumtirdzniecības tīklos, ka arī pie mobilajiem operatoriem – Google partneriem. Esošie un nākotnes smartfonu īpašnieki turpmāk varēs rēķināties ar klientu atbalstu, ziņo kompānijas blogā.

Google lēmumu atteikties no Nexus One ietekmēja, pirmkārt, aparāta zemie pārdošanas tempi. Tas sākotnēji tika pozicionēts kā populārā iPhone konkurents. Pirmā pārdošanas mēneša laikā tika nopirkti apmēram 100 tūkst. Nexus One smartfonu, tai laikā, kad Apple par to pašu laika periodu paguva pārdot apmēram miljonu iPhone 4.

Atteikšanās no smartfona online pārdošanas nebija negaidīta – par savu nolūku slēgt interneta veikalu Google paziņoja jau maijā. Nexus One smartfonu sāka pārdot 2010.gada janvārī. Ierīce darbojas uz operētājsistēmas Android 2.1 bāzes. Google interneta veikalā telefons tiek pārdots par $529,99 (bez līguma ar operatoru). Salīdzinājumam: Nexus One ar līgumu ar T- Mobile operatoru uz diviem gadiem maksā $179,99.

Kā avots izmantotas Apfelportal.de un Read Write Web (www.readwriteweb.com).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us