Google notestējusi mājas lapu priekšskatījuma funkciju un iemācījusi iPhone atšķirt priekšmetus

Google ieslēdza dažiem saviem lietotājiem mājas lapu priekšskatījuma funkciju, kura ļauj ātri iepazīties ar mājas lapu saturu, ko sameklē meklētājs.

Google testē mājas lapu priekšskatījuma funkciju, ziņo The Next Web. Funkcija tika pievienota dažiem meklētāja lietotājiem. Funkcija ļauj ātri iepazīties ar mājas lapu saturu, kurus atrod meklētājs.

Lai saprastu, kā izskatās mājas lapa, neatstājot meklētāju, nepieciešams novietot kursoru uz palielinājuma pogu blakus mājas lapu nosaukumiem lapā ar meklēšanas rezultātiem. Ekrāna labajā pusē parādīsies lapas priekšskatījums. Līdzīga funkcija ir arī Bing meklētājsistēmai. Bet atšķirībā no Google, Bing parāda ne visas mājas lapas priekšskatījumu, bet tikai tās teksta daļu.

[img]http://datuve/images/upload/20101009040444.jpg[/img]

Turklāt, kompānija Google atjaunojusi pielikuma Google Mobile App iPhone versiju, pievienojot Google Goggles funkciju. Tagad iPhone lietotāji varēs vēl mazāk laika veltīt kontaktiem ar sev līdzīgiem, pieprasot saviem telefoniem informāciju par apkārt esošiem priekšmetiem. Google Goggles mērķis ir tajā, lai atpazītu objektus, kuri uzņemti ar viedtelefonā iebūvētu kameru (ar autofokusu), un automātiski atrast informāciju internetā.

Goggles pagaidām tiek uzskatīts par eksperimentālu funkciju, tāpēc nevajag sagaidīt to, ka tā darbosies pareizi visos gadījumos. Turklāt, kompānijā bieži brīdina, ka nav jēgas atpazīt dzīvniekus, ēdienus, augus utt. Goggles pagaidām nav apmācīts šādām gudrībām. Turklāt dotā funkcija prot tikai angļu valodu.

Kā avots izmantotas googlemobile.blogspot.com un The Next Web (thenextweb.com)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us